Seks porady dla par

Dużą grupę klientów sklepu Secret Delivery stanowią osoby w związkach. To właśnie dlatego stworzyliśmy cykl blogowy z inspiracjami i poradami dotyczącymi seksu partnerskiego. Powstał we współpracy z seksuolożką Kasią Koczułap, znaną w Internecie jako „Kasia co z tym seksem?”, a obecnie jest kontynuowany przez Asię Lewicką, studentkę psychologii i seksuologii.

Seks porady dla par

Seksualność a nowotwór. Jak rak wpływa na seks i związki? Jak wspierać osobę po diagnozie?

Avatar photo
Autorka:
24.10.2023 · Czas czytania: 11 min

Gdy słyszy się diagnozę nowotworu, seks nie przychodzi zazwyczaj na myśl jako pierwszy temat, o który warto zapytać lekarza. Natomiast leczenie raka może trwać długo i przez to znacząco wpływać na różne aspekty życia, także na seksualność i relacje z bliskimi. W jaki dokładnie sposób nowotwory oddziałują na seksualność i związki?

Czytaj więcej
Seks porady dla par

Brak seksu w związku. Czy da się odzyskać dawną iskrę?

Avatar photo
Autorka:
01.08.2022 · Czas czytania: 10 min

W związkach nierzadko pojawiają się obawy i niepokój, kiedy częstotliwość seksu z partnerem_ką spada. Gdy namiętne igraszki nie dzieją się już tak spontanicznie, a może nawet ciężko przypomnieć sobie, kiedy ostatnio uprawialiście seks, do głowy może przyjść pytanie: czy z tym związkiem jest wszystko w porządku? A może to już koniec miłości?

Czytaj więcej
i