Wiedza o markach

Asia w tworzonym dla Was cyklu artykułów edukacyjnych „Wiedza o markach” oprowadzi Was po współczesnym świecie zabawek erotycznych, opowie o historii najważniejszych producentów, o tym jaką mają misję oraz o tym czego można się spodziewać po ich produktach. Jeśli unikacie produktów erotycznych „no name” i szukacie wyłącznie tych od renomowanych producentów, a także chcecie być na bieżąco z nowinkami w branży zabawek i kosmetyków erotycznych to zapraszamy do śledzenia tej części bloga. Asia ma nie tylko dużą wiedzę, ale także lekkie pióro i wspaniałe poczucie humoru, gwarantujemy więc przyjemną lekturę i sporą dawkę przydatnych informacji.
wiedza o markach

Jak stworzyć designerski gadżet erotyczny? Krótka historia marki Rianne S.

| Autor:

Tym tekstem zaczynam cykl, który przybliży Wam wiedzę o markach gadżetów erotycznych. Mam nadzieję, że dobrane przeze mnie informacje pozwolą Wam lepiej zrozumieć, jakie są charakterystyki...

Secret Delivery
Zobacz
Secret Delivery to sklep internetowy oferujący wysokiej jakości gadżety, zabawki, akcesoria i kosmetyki erotyczne dla kobiet, mężczyzn oraz par. Oferujemy ponad 70 marek wyłącznie renomowanych, wyselekcjonowanych producentów. Ponad 95% oferowanych produktów posiadamy w naszym magazynie w Gdańsku i wysyłamy je w ciągu 24 godzin (dni robocze), najczęściej tego samego dnia. Nasze paczki są w 100% dyskretne. Wszystkie zamówione w naszym sklepie produkty pakujemy w sztywny, trójwarstwowy, szary kartonik. Nie używamy kopert, które mogłyby zdradzić zawartość przesyłki. Na paczce nie widnieje logo, ani żadne dane sklepu, a nazwa firmy nadawczej jest inna niż nazwa sklepu, niezwiązana z branżą erotyczną. Oferujemy formy dostawy umożliwiające dyskretny odbiór przesyłki poza domem - odbiór w Paczkomacie, na poczcie lub na stacji paliw Orlen. Zebraliśmy już kilka tysięcy opinii zadowolonych klientów. W naszym sklepie znajdziesz liczne poradniki i recenzje ułatwiające wybór odpowiedniego produktu. Dostarczamy świetne jakościowo i piękne produkty, ale także rzetelną wiedzę o tym jak z nich korzystać. Inspirujemy oraz promujemy pozytywne podejście do seksualności wśród kobiet, mężczyzn i par.
Do góry