Wiedza o markach

Asia Lewicka w cyklu artykułów edukacyjnych „Wiedza o markach” oprowadza Was po współczesnym świecie zabawek erotycznych, opowiada o historii najważniejszych producentów oraz o tym czego można się spodziewać po ich produktach.

Wiedza o markach

Kanadyjska jakość inspirowana Japonią: opowieść o niezwykłych produktach marki Shunga

Avatar photo
Autorka:
06.09.2023 · Czas czytania: 7 min

Na hasło „Shunga” od razu staje mi przed oczami grafika przypominająca japońską sztukę, jednak nie oryginalne japońskie dzieło, a opakowanie kanadyjskich kosmetyków. To bowiem właśnie z Montrealu pochodzi marka Shunga, której świece do masażu czy żele do kąpieli możecie kojarzyć ze sklepów erotycznych. Co wyróżnia produkty tej firmy?

Czytaj więcej
Przeroczysty masturbator Fleshlight Quickshot oraz lubrykant i płyn do czyszczenia tej samej marki leżą otoczone ozdobami.
Wiedza o markach

Były glina na tropie przyjemności. Historia marki Fleshlight

Avatar photo
Autorka:
09.05.2023 · Czas czytania: 10 min

Hallie Lieberman, historyczka zajmująca się seksualnością, twierdzi, że sztuczne pochwy pojawiły się już w XVII wieku – pierwsze były japońskie masturbatory wykonane z szylkretu i aksamitu. Z kolei w USA sztuczne pochwy dało się kupić od końca XIX wieku, zaś Pocket Pal od Doc Johnson zadebiutował pod koniec lat 70. ubiegłego stulecia. Ale kto sprawił, że popularność masturbatorów...

Czytaj więcej
Wiedza o markach

Satisfyer – gadżety erotyczne dostępne dla wszystkich

Avatar photo
Autorka:
23.04.2021 · Czas czytania: 9 min

Czy to cool budować siłę marki, kopiując znane już gadżety? A może niska cena i wysoka jakość wynagradzają wszystko?Twórcy Satisfyer od początku nie kryli się z tym, że chcą sprzedawać tańszą wersję luksusowych gadżetów, dostępną dla o wiele szerszej grupy osób. Czy to na pewno etyczne w takim stopniu kopiować czyjś koncept?

Czytaj więcej
i