Recenzje gadżetów

Chcesz kupić gadżet erotyczny, ale sam sklepowy opis produktu to dla Ciebie za mało? Właśnie dlatego stworzyliśmy cykl „Recenzje”, w którym współpracujące_y z nami recenzentki_ci testują wybrane przez siebie produkty, by pomóc Wam w zakupowych wyborach.

Recenzje gadżetów

Satisfyer Tri Ball 2 – kosmiczny wibrator do potrójnej stymulacji

Autorka:
09.07.2024 · Czas czytania: 3 min

Wydaje mi się, że dla osób zainteresowanych tematem gadżetów erotycznych marka Satisfyer jest dość znana (a wszystko zapewne za sprawą kultowego już Pingwinka). Te kolorowe zabawki, ciekawe kształty i innowacyjne rozwiązania po prostu trudno ominąć na tle innych gadżetów, szczególnie że kuszą również ceną. Tri Ball 2 jak najbardziej się do nich zalicza.

Czytaj więcej
Recenzje gadżetów

Oszałamiające zapachy i bogactwo doznań – nowa odsłona serii Bijoux Indiscrets Slow Sex

Avatar photo
Autorka:
04.07.2024 · Czas czytania: 6 min

Oferta zarówno akcesoriów, jak i kosmetyków erotycznych hiszpańskiej marki Bijoux Indiscrets jest już bardzo szeroka i ciągle pojawiają się w niej nowe pozycje. Ale to wcale nie oznacza, że jej kolejne produkty są wtórne czy zbędne! Akurat po tej firmie widać chęć do eksperymentowania, tworzenia zupełnie nowych standardów...

Czytaj więcej
Recenzje gadżetów

Wibrator dla par We-Vibe Sync O, czyli głębokie wibracje w nowej odsłonie

Autorka:
20.06.2024 · Czas czytania: 4 min

Odkąd odkryliśmy z partnerem zaskakującą przyjemność płynącą ze zwykłego wibrującego pierścienia erekcyjnego z drogerii, temat gadżetów dla par bardzo nas zainteresował. Oboje lubimy urozmaicać sobie grę wstępną, dlatego możliwość podkręcenia samego stosunku stała się niezwykle interesująca w momencie, gdy w moje ręce wpadł produkt od We-Vibe.

Czytaj więcej
Recenzje gadżetów

Iroha Petit – jednorazowe, miękkie masażery do ciała w trzech wersjach

Autorka:
16.04.2024 · Czas czytania: 3 min

Gorące letnie miesiące to czas, w którym nasze ciała wprost wołają o chwilę orzeźwienia. W jaki sposób połączyć to pragnienie, z niesłabnącym apetytem na gorące doznania cielesne? Żelowe masażery Iroha Petit, które dotarły do mnie w samym środku słonecznego lata, okazały się być idealną odpowiedzią na moje potrzeby.

Czytaj więcej
Recenzje gadżetów

Czekoladowa farbka do ciała HighOnLove – (nie tylko) palce lizać

Autorka:
04.04.2024 · Czas czytania: 3 min

Jeść czekoladę w łóżku – marzenie każdego dziecka. Teraz, gdy jesteśmy dorośli, możemy bez skrępowania i ryzyka je spełnić ;) A jedzenie czekolady z ciała partnera lub partnerki… brzmi jak wzniesienie tej fantazji na zupełnie inny poziom. Z pomocą w jej spełnieniu przychodzi marka HighOnLove, oferując nam produkt pod postacią czekoladowej, jadalnej farbki do ciała.

Czytaj więcej
i