Opowiadania

Erotki to cykl inspirujących opowiadań erotycznych z seksownymi gadżetami i akcesoriami w tle. Autorką tekstów jest Ania Kurecka, a subtelne ilustracje krótkich historii tworzy artystka Asia Mudrowska. Stworzone na potrzeby serii opowiadania prezentują gustowne podejście do erotyki, jednocześnie rozbudzając zmysły. Stali bohaterowie i powiązane ze sobą wydarzenia z poszczególnych tekstów tworzą razem spójną historię. Premiera nowego opowiadania co miesiąc na naszym blogu!

erotka trzecia 1
Opowiadania

Erotka Trzecia. Ozdoba

Avatar of Ania Kurecka
Autorka:
27.04.2022 · Czas czytania: 3 min

Nie była pewna, czy wiedział, jak się robi naszyjnik. Kochanie, wybierasz korale, odmierzasz długość nitki, nawlekasz przez maleńką dziurkę. Może być problem z trafieniem. Będzie łatwiej, gdy wcześniej poślinisz palce. Być może początkowo będzie sądził, że to to zajęcie wyłącznie dla dziewczyn, ale ona szybko wyprowadzi go z błędu.

Czytaj więcej
opowiesc erotyczna gpop2
Opowiadania

Erotka Druga. Z solą

Avatar of Ania Kurecka
Autorka:
11.04.2022 · Czas czytania: 5 min

„Prezent dla chłopaka mojego chłopaka” – te słowa do mnie wracały, po muszemu natrętne, jak refren chwytliwej popowej piosenki puszczanej przez wszystkie radiowe stacje. Podśpiewujesz, choć nawet nie lubisz popu. Od czasu spotkania tamtej dziewczyny mimowolnie zacząłem zwracać uwagę na przesyłki nadawane przez tajemniczego Almonda. Żyjemy w XXI wieku, więc jasne, miałem świadomość, że...

Czytaj więcej
opowiesc erotyczna pingwinek
Opowiadania

Erotka Pierwsza. Odwilż

Avatar of Ania Kurecka
Autorka:
21.03.2022 · Czas czytania: 3 min

Z oczywistych względów na początku skojarzyła go z zimą. Okazał się jednak wczesną wiosną, wraz z którą przychodzi odwilż. Śniegi rozpuszczały się i spływały jej po udach, aby ostatecznie wsiąknąć w pościel. Strumienie tworzyły na skórze lśniące esy-floresy i były zaskakująco ciepłe. Na wewnętrznej stronie powiek wyobraźnia wyświetlała obrazy rozchylających się pąków kwiatów.

Czytaj więcej
i