Autor: Asia Lewicka

Wiedza o gadżetach

Prezerwatywy waginalne i maski oralne: czym są i kiedy mogą się przydać?

Avatar photo
Autorka:
25.01.2024 · Czas czytania: 10 min

O chorobach przenoszonych drogą płciową wiadomo już bardzo wiele i mamy różne sposoby ochrony przed nimi. I chociaż stawiam, że nikt nie chce się nimi zarażać, a w teorii niemal każdy coś wie o seksualnych ryzykach, to nie wszystkie osoby pilnie korzystają z dostępnych zabezpieczeń. Dlaczego ludzie unikają prezerwatyw?

Czytaj więcej
Recenzje gadżetów

Hot Octopuss Kurve – wibrator, po którym zaśpiewasz sopranem?

Avatar photo
Autorka:
07.12.2023 · Czas czytania: 5 min

Elegancki wibrator punktu G Hot Octopuss Kurve oferuje innowacyjną technologię Treble & Bass zainspirowaną muzyką. Wybrałam go do recenzji, „bowiem również lubię muzykę” (tak jak Taco Hemingway, który sporo mieszkał w Londynie, skąd pochodzi marka Hot Octopuss). Zachęciła mnie również obietnica wyjątkowo silnych doznań.

Czytaj więcej
Recenzje gadżetów

Nietypowy króliczek LELO Ida Wave – trudna technologia, łatwe orgazmy

Avatar photo
Autorka:
02.11.2023 · Czas czytania: 6 min

Gadżety LELO są przepiękne i niezmiennie zachwycają mnie swoją skutecznością w dawaniu mi orgazmów. Czy jednak są warte swoich przeraźliwie wysokich cen? I czy aplikacja mobilna marki okazuje się tak samo niezawodna jak same urządzenia? To wszystko testuję na przykładzie króliczka Ida Wave. Wibratory LELO z kolekcji Wave intrygowały mnie od kilku lat...

Czytaj więcej
Seks porady dla par

Seksualność a nowotwór. Jak rak wpływa na seks i związki? Jak wspierać osobę po diagnozie?

Avatar photo
Autorka:
24.10.2023 · Czas czytania: 11 min

Gdy słyszy się diagnozę nowotworu, seks nie przychodzi zazwyczaj na myśl jako pierwszy temat, o który warto zapytać lekarza. Natomiast leczenie raka może trwać długo i przez to znacząco wpływać na różne aspekty życia, także na seksualność i relacje z bliskimi. W jaki dokładnie sposób nowotwory oddziałują na seksualność i związki?

Czytaj więcej
Na tle liści monstery dłonie z czerwonymi paznokciami trzymają smartfon z otwartą stroną sklepu z masażerem LELO Sona.
Wiedza o gadżetach

Jak wybrać pierwszy gadżet erotyczny? Poradnik krok po kroku

Avatar photo
Autorka:
14.09.2023 · Czas czytania: 7 min

Kupowanie pierwszego gadżetu erotycznego brzmi jak świetna zabawa, ale z drugiej strony jak kompletne zagubienie i chaos. Pięknych, designerskich produktów są setki czy tysiące – skąd więc wiadomo, jak wybrać właściwy? Oczywiście można uprościć sobie życie i w ciemno kupić gadżet polecany przez przyjaciół_ki czy bestseller, który sprawdził u tysięcy ludzi.

Czytaj więcej
Wiedza o markach

Kanadyjska jakość inspirowana Japonią: opowieść o niezwykłych produktach marki Shunga

Avatar photo
Autorka:
06.09.2023 · Czas czytania: 7 min

Na hasło „Shunga” od razu staje mi przed oczami grafika przypominająca japońską sztukę, jednak nie oryginalne japońskie dzieło, a opakowanie kanadyjskich kosmetyków. To bowiem właśnie z Montrealu pochodzi marka Shunga, której świece do masażu czy żele do kąpieli możecie kojarzyć ze sklepów erotycznych. Co wyróżnia produkty tej firmy?

Czytaj więcej
Recenzje gadżetów

Bijoux Indiscrets Sex Au Naturel – regeneracja i stymulacja Twojej wulwy

Avatar photo
Autorka:
30.08.2023 · Czas czytania: 5 min

Kilka lat temu recenzowałam inny produkt Bijoux Indiscrets i pisałam o tym, że tę markę po prostu warto znać. Od tego czasu nie zmieniłam zdania, a nawet mam wrażenie, że firma daje nam coraz więcej powodów dlaczego. A jednym z nich jest jej najnowsza seria Sex Au Naturel czyli kolekcja wegańskich kosmetyków z naturalnymi składnikami, w ekologicznych opakowaniach.

Czytaj więcej
Recenzje gadżetów

Wegańskie prezerwatywy Loovara – do wyboru, do koloru

Avatar photo
Autorka:
03.08.2023 · Czas czytania: 7 min

Na naszym blogu nie można było dotąd znaleźć recenzji prezerwatyw – inwestycja w ten produkt nie jest duża, więc prawie każdy może przetestować je na własnej skórze. Z prezerwatywami Loovara postanowiliśmy jednak zrobić wyjątek. Niemiecka marka zachwyciła nas bowiem szeroką dostępnością rozmiarów, uroczymi, kolorowymi opakowaniami i certyfikatem Fair Trade.

Czytaj więcej
Przeroczysty masturbator Fleshlight Quickshot oraz lubrykant i płyn do czyszczenia tej samej marki leżą otoczone ozdobami.
Wiedza o markach

Były glina na tropie przyjemności. Historia marki Fleshlight

Avatar photo
Autorka:
09.05.2023 · Czas czytania: 10 min

Hallie Lieberman, historyczka zajmująca się seksualnością, twierdzi, że sztuczne pochwy pojawiły się już w XVII wieku – pierwsze były japońskie masturbatory wykonane z szylkretu i aksamitu. Z kolei w USA sztuczne pochwy dało się kupić od końca XIX wieku, zaś Pocket Pal od Doc Johnson zadebiutował pod koniec lat 70. ubiegłego stulecia. Ale kto sprawił, że popularność masturbatorów...

Czytaj więcej