Satisfyer Men masturbator o sportowym charakterze

Avatar photo
Autor:
15.08.2018 · Czas czytania: 3 min
satisfyer men masturbator 1satisfyer men masturbator 1b

Marka Satisfyer kojarzy się przede wszystkim z gadżetami dla kobiet i bezdotykową stymulacją łechtaczki. W tej dziedzinie radzi sobie bardzo dobrze, tworząc produkty wysokiej jakości w przystępnej cenie. Gadżety dla kobiet zostawię jednak kobietom, a przyjrzę się dziś nowości od Satisfyera czyli ich pierwszemu gadżetowi dedykowanemu mężczyznom – Satisfyer Men.

Pierwsze wrażenia

Satisfyer Men to pięknie zaprojektowany męski masturbator o charakterystycznym wyglądzie. Czarna obudowa z niebieskimi elementami nadaje mu niecodziennego, nieco sportowego charakteru.

satisfyer men masturbator 2Wyglądem zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji i mimo iż lubię bardziej minimalistyczną estetykę, Satisfyer Men bardzo mi się podoba, a przy okazji świetnie leży w dłoni.

Niestety w porównaniu do kobiecych masażerów marki, masturbator jest w pełni analogowy i napędzany siłą naszych mięśni. Muszę przyznać, że liczyłem na coś więcej. Wykorzystanie technologii bezdotykowej (takiej jak w gadżetach dla kobiet) mogłoby być hitem i zrewolucjonizować rynek. Niestety na takie rozwiązania, my panowie musimy jeszcze poczekać. Co prawda Satisfyer postanowił urozmaicić doznania płynące z masturbacji, wprowadzając do modelu manualną pompkę wbudowaną w gadżet, ale mam co do niej mieszane uczucia, a jakie konkretnie przeczytacie w dalszej części tej recenzji.

Klasyczna obudowa

Najpierw jednak trochę o samej obudowie. Tak jak wspomniałem Satisfyer Men wygląda naprawdę ładnie. Czarny kolor z niebieskimi wstawkami nadaje mu charakteru. U góry mamy tradycyjne w masturbatorach pokrętło do wyrównywania ciśnienia. Na dole natomiast jest pokrywka zabezpieczająca wejście do rękawa. Problem z nią jest jednak taki, że próbując ją zdjąć, można przez przypadek wyciągnąć cały rękaw, który osadzony jest w plastikowym stelażu wewnątrz obudowy.

Rękaw miękki, ale czy bezpieczny?

Materiał rękawa jest miękki i miły w dotyku. Według deklaracji producenta mamy tu do czynienia z CyberSkin, czyli materiałem bezpiecznym i nieuczulającym. W porównaniu do materiałów konkurencji, rękaw praktycznie się nie „klei” za co z mojej strony duży plus. Jest to niestety jedyny plus, bo mimo wszystko jakość rękawa pozostawia wiele do życzenia. Rękaw bowiem już po pierwszym użyciu zaczął pękać i się złuszczać, a tuż przy wejściu zwyczajnie się rozerwał. Nigdy wcześniej nie spotkałem się z czymś podobnym w produktach konkurencji. Jak na produkt reklamowany osobą samego Rocco Siffredi jako dający perfekcyjną przyjemność i przy okazji wcale nie tani, uważam że firma wypuściła bubel. Na szczęście istnieje możliwość dokupienia samego rękawa bez obudowy, i mamy tu 6 ciekawych opcji stymulacji, w zależności od preferencji, ale jeśli producent nie poprawi jakości użytego w rękawie materiału, zdecydowanie polecał będę konkurencję, zwłaszcza, że największy atut Satisfyer Men, czyli wbudowana pompka również nie sprawdza się najlepiej.

Nieszczególnie praktyczna pompka

satisfyer men masturbator 3Pompka znajduje się na stelażu, w którym umieszczony jest rękaw. Ściskając po bokach obudowę masturbatora, pompka pompuje powietrze do specjalnych poduszeczek, ściskających rękaw i zmniejszających jego przekrój. Ma to spotęgować doznania jak również uczucie zasysania.

Tyle w teorii, bo w praktyce wcale nie jest tak kolorowo. Pompka owszem działa, ale tylko przy zdjętej obudowie, wydaje mi się jednak, że nie o to chodziło producentowi. Po założeniu obudowy natomiast możemy sobie ściskać masturbator do woli i nic się nie dzieje, żadnego uczucia zasysania nie odczujemy.

Przyjemna struktura i łatwe czyszczenie

Jeśli jednak chodzi o doznania płynące z zabawy (już bez prób zmuszenia pompki do działania), to muszę przyznać, że jest bardzo przyjemnie. Struktura wewnętrzna jest należycie zaprojektowana i zapewnia naprawdę miłe doznania. Nie potrzeba też wiele lubrykantu. I rzeczywiście jak zapewnia producent dają one wrażenie miksu seksu waginalnego i oralnego. Natomiast ci, którzy chcą uprzyjemnić sobie masturbację jeszcze bardziej, mogą znaleźć coś dla siebie wśród rękawów wymiennych, o bardzo różnej budowie wewnętrznej. Myślę że pod tym względem każdy znajdzie coś dla siebie.

Bardzo chciałbym wierzyć, że wszystkie błędy to problemy wieku dziecięcego i że firma wyciągnie wnioski by lepiej zaprojektować następne gadżety. Pozostaje więc czekać na następną generację, a tę radzę sobie odpuścić.

satisfyer men masturbator 4Czyszczenie i pielęgnacja nie są trudne. Wystarczy masturbator rozebrać, wyjąć rękaw ze stelaża i umyć pod ciepłą, bieżącą wodą z dodatkiem środka przeznaczonego do czyszczenia materiałów wykonanych z CyberSkin i odstawić do wyschnięcia. I warto wspomnieć, że tak jak przy każdym innym masturbatorze, do zabawy stosujemy tylko i wyłącznie lubrykanty na bazie wody.

Masturbator do poprawy

Z jednej strony cieszy fakt, że kolejni producenci gadżetów erotycznych zaczynają projektować zabawki dla facetów, próbując wprowadzać nowe funkcje uatrakcyjniające zabawę, jednak Satisfyer potknął się i to bardzo, bo wypuścił produkt pełen błędów. Być może jest to problem dotyczący jedynie mojego egzemplarza i trafił mi się wyjątkowo felerny model. Bardzo chciałbym w to wierzyć, ale jeśli tak nie jest, to mam jednak nadzieję, że to problemy wieku dziecięcego i że firma wyciągnie wnioski by lepiej zaprojektować następne gadżety. Pozostaje więc czekać na następną generację, a tę radzę sobie odpuścić.

AKTUALIZACJA

Model Satisfyer Men jest już niedostępny w sprzedaży. Zastąpiła go nowa, ulepszona wersja Satisfyer Men Classic.

Avatar photo

O autorze:

Kuba

Jestem Kuba. Uwielbiam pisać i pisaniem inspirować ludzi. Od kilku lat prowadzę swojego bloga. W wolnych chwilach zajmuję się też testowaniem męskich gadżetów czym dzielę się z Wami na blogu sklepu Secret Delivery.