Autor: Karolina

Recenzje gadżetów

Bezdotykowy króliczek Womanizer DUO 2 – nowy, luksusowy wymiar przyjemności

Autorka:
28.02.2024 · Czas czytania: 4 min

Womanizer DUO 2 to bez wątpienia jedna z najciekawszych zabawek erotycznych, z którymi miałam ostatnio styczność. I absolutnie nie zaskoczyło mnie to, że to właśnie ta marka stoi za gadżetem, który może zainspirować całą branżę erotyczną do większej personalizacji swoich produktów. Co w nim takiego wyjątkowego?

Czytaj więcej
Recenzje gadżetów

Satisfyer Mini Wand-er – mini różdżka dla wrażliwych

Autorka:
17.01.2024 · Czas czytania: 3 min

Mam ogromy sentyment do marki Satisfyer. Uważam, że jakość, którą nam oferuje marka w stosunku do ceny, jest naprawdę niesamowita. I jeśli miałabym kupić gadżet w ciemno i mieć pewność, że mi się spodoba, to sięgnęłabym zdecydowanie do ich produktów. A przynajmniej tak było do czasu, aż poznałam bliżej masażery do ciała. Ostatnio w moje ręce wpadł Mini Wand-er...

Czytaj więcej
Recenzje gadżetów

Divine Nectars od Kama Sutra – żel 3 w 1 o zapachu słodkiego mango

Autorka:
18.09.2023 · Czas czytania: 4 min

Suchość pochwy to zjawisko, z którym spotyka się (prędzej lub później) prawie każda kobieta. Może być całkiem naturalne, ponieważ nasz organizm nie produkuje aż tyle śluzu. Albo może być objawem przebytej infekcji intymnej, choroby lub stosowanej antykoncepcji hormonalnej. Ahh no i oczywiście występuje też bardzo często przy menopauzie.

Czytaj więcej
Recenzje gadżetów

Dla orgazmów i wytrysków, czyli bezdotykowy masażer łechtaczki Pulse Pure od marki SVAKOM

Autorka:
13.04.2023 · Czas czytania: 3 min

Moje pierwsze zetknięcie z bezdotykowym masażerem łechtaczki miało miejsce w tym samym czasie co zażarta dyskusja o tym, czy każda kobieta może mieć wytrysk oraz jak go osiągnąć lub czy da się go nauczyć. Osobiście doszłam do wniosku, że nie poznam tego uczucia. Ani sama, ani rękami moich partnerów nie byłam w stanie wywołać u siebie wytrysku.

Czytaj więcej
Niewielka gra Sex Roulette w pomarańczowej wersji Naughty Play rozłożona na ozdobnym tle o jasnobrązowej kolorystyce.
Recenzje gadżetów

Inspirujące gry Sex Roulette od Tease & Please

Autorka:
20.04.2022 · Czas czytania: 4 min

Wiele par spotyka się na pewnym etapie w związku z łóżkową rutyną. I gdy zaczyna „wiać nudą” wiedz, że czas wziąć sprawy w swoje ręce. Zamiast szukać informacji co zrobić by było lepiej, wystarczy cokolwiek zmienić: miejsce, kontekst, grę wstępną. Coś co wyłamie Was ze schematu, w którym się poruszacie.

Czytaj więcej