Autor: Georgia

Recenzje gadżetów

Satisfyer G-Spot Flex 2 – wibrator punktu G zmieniający kształt

Autorka:
06.09.2023 · Czas czytania: 4 min

Ile można mieć gadżetów typu wibrator lub dildo? Tyle, ile pomieści sekretna szuflada w sypialni?! Guzik prawda, bo G-Spot Flex 2 już się w mojej nie mieści, a i tak go dla Was recenzuję. Nie można mieć za dużo zabawek, można mieć za małą szufladę. :) Gadżety od Satisfyer już trochę poznałam, ale wyginającego się cuda jeszcze nie, więc to mnie zainteresowało. Czy budowa jest naprawdę tak solidna...

Czytaj więcej
Dłoń podtrzymuje czarny masażer prostaty z pofałdowanym, rozszerzającym się trzonem na tle ozdobnej podstawki i kłosów zboża.
Recenzje gadżetów

Helix Syn V – wibrujący masażer prostaty od Aneros

Autorka:
18.10.2022 · Czas czytania: 3 min

W mojej dotychczasowej współpracy z SD nie zdarzyła się jeszcze recenzja gadżetu dla mężczyzn/osób z penisem. Czas to zmienić. Przekonało mnie głównie to, że mój partner korzysta już z masażera prostaty oraz planował zakup innego modelu, a zbliżały się jego urodziny, więc postanowiłam odstąpić mu jedno miejsce na testowanie.

Czytaj więcej
Fioletowe dildo Fifty Shades of Grey Feel It Baby stoi na szklanej tacy. Wokół widać ozdobne, złote elementy.
Recenzje gadżetów

Feel It Baby, czyli magiczne dildo zmieniające kolor od Fifty Shades of Grey

Autorka:
24.06.2022 · Czas czytania: 4 min

Teraz Was zaskoczę. Ja, zaprawiona w bojach testerka, wieloletnia już recenzentka Secret Delivery (kiedy to zleciało?!), fanka erotycznych umilaczy (niemal) wszelkiej maści nie miałam dotąd w kolekcji… klasycznego dildo. Nie miałam, bo jakoś od początku wolałam pójść w stronę czegoś, co mi od razu zrobi miłe wibrzu-wibrzu...

Czytaj więcej
Osoba ubrana w białe spodnie i rozpiętą koszulę trzyma biały masażer Satisfyer Dual Pleasure przy brzuchu.
Recenzje gadżetów

Satisfyer Dual Pleasure, czyli wyjątkowy masażer 2 w 1 

Autorka:
24.01.2022 · Czas czytania: 7 min

Wibratorów innych niż z klasycznymi wibracjami nie ma jeszcze w mojej kolekcji, więc od razu po dostaniu listy produktów do recenzji, zaklepałam tę „Podwójną przyjemność” od marki Satisfyer. Znam legendy o pingwinku, którego nie udało mi się jeszcze dostać w swoje łapki, ale chociaż udało mi się potestować dla Was tę wersję 2w1.

Czytaj więcej