Secret Delivery

Kulka gejszy Tickler Trainer Toyfriend – łatwa aplikacja i komfort użytkowania. Recenzja.

Kulki gejszy to dobry sposób na większe zaangażowanie i trening mięśni dna miednicy. Choć w internecie można natrafić na różne głosy, to trzeba wyraźnie podkreślić, że badania naukowe potwierdziły skuteczność oraz bezpieczeństwo kulek. Sama je stosuję i pomogły mi w walce z moim problemem kilka lat temu, a był to problem nie lada, bo dotyczył pochwicy. Kulka, wtedy od marki B Swish, pozwoliła mi na przełamanie bariery, stopniowe przyzwyczajenie ciała do nowych bodźców i wzmocniła osłabione mięśnie, które również były jedną z przyczyn problemów z samoczynnym napinaniem się (z powodu właśnie ich słabości i zmęczenia).

Trainer Toyfriend od firmy Tickler to jedna z tych kulek, która świetnie nadaje się na pierwszy zakup dla osób, które swoją przygodę z treningiem dopiero chcą zacząć. Kulka w całości odlana jest z bezpiecznego materiału i nie ma w środku kulek z obciążeniem, by nie powodować uczucia dyskomfortu czy tego, że „wszyscy słyszą jak grzechoczę chodząc”, który może się pojawić.

Tickler Trainer Toyfriend pojedyncza kulka gejszy

Wersja Single to pojedyncza kuleczka o łatwym w aplikacji kształcie.

Przyznam, że zaczęłam trening z Ticklerem po dłuższej przerwie od poprzednich ćwiczeń. I poczułam to bardzo szybko. Wystarczył spacer do sklepu osiedlowego i trening zaliczony. I tyle wystarczy. Nigdy się nie przemęczajcie, bo mięśnie Kegla to mięśnie jak każde inne i też można je przetrenować. Poradnik o tym jak prawidłowo używać kulek znajdziecie tutaj.

Tickler jest na początek idealny. Nie odstraszy swoją wielkością, ponieważ wersja Single to pojedyncza kuleczka o łatwym w aplikacji kształcie. Jest bardzo przyjemna w dotyku – dużo gładsza i milsza nawet od moich kulek B Swish. Wcięcie na palec dodatkowo ułatwia aplikację.

Tickler Trainer Toyfriend pojedyncza kulka gejszy

Kulkę bardzo łatwo jest czyścić, nie ma żadnych zakamarków, zgrzewów czy szwów, w których mogłyby gromadzić się bakterie czy wyschnięty śluz. To po prostu odlana całość.

Samo uczucie po zaaplikowaniu to oczywiście kwestia indywidualna. Ja czułam się dobrze. Przy pierwszym użyciu było wręcz bardzo komfortowo. Potem końcówka sznureczka się przesunęła i była bardziej wyczuwalna, ale nie powodowała dyskomfortu, jak bywa to w przypadku dużo twardszego kółeczka na końcu kulki B Swish. Uwaga, element humorystyczny: dodano funkcję antystresową! Mogę się bez przerw gapić na wibrujący po naciągnięciu palcem i puszczeniu sznureczek od kulki. 😉

Tickler Trainer Toyfriend pojedyncza kulka gejszy

Do wad produktu zaliczyłabym właściwie tylko opakowanie. To kartonowe pudełeczko z instrukcją w kilku językach i produktem w środku. Odklejenie kawałka plastiku z zaczepką (który nie mam pojęcia, po co do kartonika został doczepiony, skoro blokował jego otwarcie) kosztowało mnie prawie ułamany paznokieć. 🙁 Sama kulka jest w plastikowym pojemniku z przezroczystą nakładką. Nie dodano woreczka do przechowywania. W kontekście dobrej jakości samej kulki sprawia to wrażenie takiego „ukrywanego potencjału” i nieco zniechęca tym lekkim plastikowym kiczem.

Większych wrażeń estetycznych zatem brak. Jeżeli wybierać Tickler Single jako prezent, to zdecydowanie potrzebuje dodatkowego zapakowania w ładny papier albo może po prostu robić za dodatek do czegoś jeszcze.

Tickler Trainer Toyfriend pojedyncza kulka gejszy opakowanie

Podsumowanie:
Tickler Trainer Toyfriend Single jest drugą kulką, którą testuję, ale zdecydowanie lepszą od poprzedniczki, jeśli chodzi o aplikację, przyjemność w dotyku i komfort użytkowania. Jako początek przygody z treningami mięśni Kegla – po prostu idealna, a do tego w przystępnej cenie. Jako prezent? Opakowanie do podretuszowania, ale na pewno warto, jeśli wiemy, że obdarowana osoba chce wypróbować taki gadżet.

Główne zalety:
– doskonała dla początkujących,
– gładka powierzchnia,
– brak obciążników w środku,
– kształt ułatwiający aplikację.

Główne wady:
– bardzo standardowe opakowanie, bez efektu „wow” po otwarciu przesyłki.

Autorka recenzji: Georgia
Chętnie propaguję pozytywne podejście do seksualności. Wynika ono po części także z wygranej walki z pochwicą, ponieważ w jej trakcie odczułam, że seks-tabu to nadal aktualny problem w społeczeństwie. Prywatnie jestem entuzjastką muzyki, gitary basowej, a z wykształcenia germanistką.

Zobacz w sklepie

Może Cię zainteresować

Secret Delivery to sklep internetowy oferujący wysokiej jakości gadżety, zabawki, akcesoria i kosmetyki erotyczne dla kobiet, mężczyzn oraz par. Oferujemy ponad 70 marek wyłącznie renomowanych, wyselekcjonowanych producentów. Ponad 95% oferowanych produktów posiadamy w naszym magazynie w Gdańsku i wysyłamy je w ciągu 24 godzin (dni robocze), najczęściej tego samego dnia. Nasze paczki są w 100% dyskretne. Wszystkie zamówione w naszym sklepie produkty pakujemy w sztywny, trójwarstwowy, szary kartonik. Nie używamy kopert, które mogłyby zdradzić zawartość przesyłki. Na paczce nie widnieje logo, ani żadne dane sklepu, a nazwa firmy nadawczej jest inna niż nazwa sklepu, niezwiązana z branżą erotyczną. Oferujemy formy dostawy umożliwiające dyskretny odbiór przesyłki poza domem - odbiór w Paczkomacie, na poczcie lub na stacji paliw Orlen. Zebraliśmy już kilka tysięcy opinii zadowolonych klientów. W naszym sklepie znajdziesz liczne poradniki i recenzje ułatwiające wybór odpowiedniego produktu. Dostarczamy świetne jakościowo i piękne produkty, ale także rzetelną wiedzę o tym jak z nich korzystać. Inspirujemy oraz promujemy pozytywne podejście do seksualności wśród kobiet, mężczyzn i par.
Do góry