Autor: Aleksandra

Recenzje gadżetów

Satisfyer Orca – ocean doznań, czyli siostra kultowego Pingwinka

Autorka:
19.03.2024 · Czas czytania: 3 min

Na początek coś o marce Satisfyer. Ta niemiecka marka działa z konkretnym celem – każdy zasługuje na dobre samopoczucie w sferze seksualnej. Bez względu na to, kim się jest, jakie ma się preferencje czy umiejętności – przyjemność i komfort powinny iść w parze. I, jak już mówimy o opcji „dwa w jednym”, moją uwagę skusił ich produkt, jakim jest bezdotykowo-wibrujący masażer łechtaczki Orca.

Czytaj więcej
Recenzje gadżetów

Trafić w punkt! Czyli Je Joue Juno Flex giętki wibrator punktu G

Autorka:
15.11.2023 · Czas czytania: 3 min

Je Joue to marka z Wielkiej Brytanii, w swojej kolekcji oferuje produkty niezwykle eleganckie, minimalistyczne. Ich nazwa, tłumaczona z francuskiego, oznacza „bawię się”. I właśnie element zabawy jest dla marki kluczowy, jej twórcy uważają bowiem, że jest ona elementem zdrowego życia seksualnego. Zachęcają również do odkrywania siebie i podkreślają, że ich produkty są dostępne dla wszystkich...

Czytaj więcej
Recenzje gadżetów

Seks (nie tylko) na plaży. Lubrykant System JO Cocktails Sex On The Beach

Autorka:
30.05.2023 · Czas czytania: 3 min

O tym, że nawilżenie jest niezwykle ważne podczas każdego stosunku (a także przy zabawach solo!), trzeba mówić głośno. Ale o tym, że korzystanie z żeli intymnych nie jest niczym wstydliwym – jeszcze głośniej. Pomagają one zmniejszać tarcie oraz w przypadku seksu analnego zapewnić nawilżenie, które nie występuje w tym miejscu naturalnie.

Czytaj więcej