Autor: Ania Kurecka

Ubrany w kurtkę i czapkę mężczyzna z paczką i kobieta w rozwianym szlafroku idą w swoją stronę po uginającej się linie.
Opowiadania

Erotka Dwunasta. Lekcja angielskiego II

Avatar photo
Autorka:
29.12.2022 · Czas czytania: 4 min

Dźwięk dzwonka wyrwał ją z popołudniowej drzemki. Wciąż jedną nogą zanurzona w sennej mgle, narzuciła na siebie szmaragdowy szlafrok z jedwabiu, prezent od dziewczynek, i boso przeszła przez zaciemnione mieszkanie, aby otworzyć drzwi. Po drodze mijała zaklęte wieże z książek i absurdalnie rozrośnięte monstery o liściach większych od twarzy.

Czytaj więcej
Dwie dłonie piszą na klawiaturze różowego laptopa, a inna wskazuje na jego ekran. W tle ktoś trzyma kubek herbaty.
Opowiadania

Erotka Jedenasta. Lekcja angielskiego I

Avatar photo
Autorka:
15.12.2022 · Czas czytania: 4 min

Gdy myślała o swoim małżeństwie, róż nie był kolorem, który przychodził jej do głowy. Ani czerwień. Żaden żywy kolor. Raczej coś zgaszonego. Sad beige - podpowiedziała starsza córka, niby żartem, ale jej zrobiło się smutno, bo otarło się to o prawdę, zatarło ją, została odstająca skórka, o której nie sposób zapomnieć.

Czytaj więcej
Dłoń trzyma szklane, pofałdowane dildo z serduszkiem na końcu, które zniekształca widoczną za nim twarz.
Opowiadania

Erotka Dziesiąta. Szkło

Avatar photo
Autorka:
29.11.2022 · Czas czytania: 3 min

Uwielbiała ten moment, gdy z delikatnych jak letnia mżawka muśnięć ich pocałunki przeradzały się w jesienną burzę. Zamykała szczelnie powieki, bo tylko w ten sposób można było zobaczyć błysk – zapowiedź grzmotu. Światło jest szybsze niż dźwięk, może szybsze nawet niż myśl czy dreszcz… Przypomniało jej się, jak w dzieciństwie sprawdzała, czy burza się zbliża, czy oddala...

Czytaj więcej
Osoba w sznurowanym gorsecie, przypiętych do niego pończochach i stringach odwraca się, patrząc przez ramię.
Opowiadania

Erotka Dziewiąta. Szafa

Avatar photo
Autorka:
27.10.2022 · Czas czytania: 3 min

Dźwięk nadchodzącego połączenia. Na ekranie smartfona ten sam numer, pod który próbowałem się dodzwonić piętnaście minut temu. Klasyk. Odbieram. Zdyszany męski głos w słuchawce informuje mnie, że jego właściciel był pod prysznicem, nie słyszał telefonu, na nieszczęście domofon zepsuty. Czy mógłbym jeszcze…? Jak mówiłem, klasyk.

Czytaj więcej
Na rysunku na tle plam i bąbelków dwie dłonie trzymają opakowanie mgiełki YESforLOV przypominające błyszczyk.
Opowiadania

Erotka Ósma. Zapach

Avatar photo
Autorka:
27.09.2022 · Czas czytania: 4 min

Leżeli blisko siebie, obaj nadzy, twardzi i pokryci mgiełką lepkiego jak miód potu. On na boku, podparty na łokciu, partner na plecach, z falującą klatką piersiową. Wokół białe chmury pościeli. Niedawno uprawiali seks, jak widać na załączonym obrazku. On nadal miał ochotę, ale nie był pewien, czy na penetrację. Raczej na leniwą zabawę ciała z ciałem. Bardzo chciał, żeby nie działo się nic…

Czytaj więcej
Na rysunku czerwony wibrator Svakom Siren o kształcie główki z płetwami płynie na tle fal i bąbelków.
Opowiadania

Erotka Siódma. Syrena

Avatar photo
Autorka:
30.08.2022 · Czas czytania: 4 min

– Co byś chciała? Powiedz mi, na co masz ochotę. Te pytania wracały, a ona nie potrafiła na nie odpowiedzieć, choć znała odpowiedź. Znała nawet dwie – jedną prawdziwą i jedną „pod klucz”, zakorzenioną głęboko w każdej z nas: grzeczne dziewczynki zawsze mają ochotę na to co on; grzeczne dziewczynki najbardziej by chciały, żeby jemu było dobrze. Zdecydowała się napisać list.

Czytaj więcej
Nagie kobiety siedzą w kole w swobodnych pozach. Jedna ma zawiązane szarfą oczy. W środku leżą rozrzucone karty i piórko.
Opowiadania

Erotka Szósta. Przed

Avatar photo
Autorka:
28.07.2022 · Czas czytania: 4 min

Kojarzyłem już te koty. Jeden z nich w ramach przywitania otarł mi się o nogi, zostawiając na nogawce trochę sierści. Mój Tajfun nie będzie zadowolony. Adresatka miała męską różową koszulę i tradycyjnie gołe uda. Zdążyłem się już przyzwyczaić. O co chodzi z tym otwieraniem kurierom bez spodni? Czy one je zdejmują na dźwięk domofonu? Wręczyłem jej kilka paczek, w tym jedną od (Nie) Wiadomo Kogo.

Czytaj więcej
Nagi tors bez nóg i głowy, z koralikami na szyi unosi się na powierzchni wody, tworząc na niej kręgi. Nad wodą widać bąbelki.
Opowiadania

Erotka Piąta. Siódmy kolor tęczy

Avatar photo
Autorka:
20.06.2022 · Czas czytania: 3 min

Gdy stał na przystanku, czekając na tramwaj, czuł, że wciąż ma jej gładką skórę na palcach, jej skórę i kilka gorących kropli z wnętrza na opuszkach. Mimo chłodu wyjął ręce z kieszeni i zanurzył nos w dłoniach. Ulotna woń smoczego owocu, do tej pory wplątana w linie papilarne, tanecznym krokiem wdarła mu się do nozdrzy. Gdyby ktoś go wtedy zapytał, co robi, powiedziałby: "Żegnam się".

Czytaj więcej
Dwa nagie ciała, wiązane stringi i masażer pod bieliznę unoszą się w przestrzeni. W tle widać fale jak kręgi na wodzie.
Opowiadania

Erotka Czwarta. Mleko

Avatar photo
Autorka:
25.05.2022 · Czas czytania: 3 min

Odkąd wybuchła pandemia, obie pracowały z domu. Początkowa ekscytacja codzienną bliskością z czasem została zastąpiona lekkim marazmem wynikającym z pozbawionej niespodzianek rutyny. Miała wrażenie, jak gdyby pływała w ciepłym mleku – uczucie spokoju i bezpieczeństwa połączone z rozleniwieniem i delikatnym bólem głowy. “Jesteś za blisko, żebyś mi się śniła” - powiedziała jej kiedyś Nata...

Czytaj więcej
Zgięte, uniesione nogi trzymają na palcach rozciągnięty łańcuszek ze zwisającym, małym pejczem. Wokół widać bąbelki.
Opowiadania

Erotka Trzecia. Ozdoba

Avatar photo
Autorka:
27.04.2022 · Czas czytania: 3 min

Nie była pewna, czy wiedział, jak się robi naszyjnik. Kochanie, wybierasz korale, odmierzasz długość nitki, nawlekasz przez maleńką dziurkę. Może być problem z trafieniem. Będzie łatwiej, gdy wcześniej poślinisz palce. Być może początkowo będzie sądził, że to to zajęcie wyłącznie dla dziewczyn, ale ona szybko wyprowadzi go z błędu.

Czytaj więcej
Jedna dłoń trzyma masażer prostaty w kształcie pytajnika za podstawę, druga dotyka jego trzonu. Wokół unoszą się bąbelki.
Opowiadania

Erotka Druga. Z solą

Avatar photo
Autorka:
11.04.2022 · Czas czytania: 5 min

„Prezent dla chłopaka mojego chłopaka” – te słowa do mnie wracały, po muszemu natrętne, jak refren chwytliwej popowej piosenki puszczanej przez wszystkie radiowe stacje. Podśpiewujesz, choć nawet nie lubisz popu. Od czasu spotkania tamtej dziewczyny mimowolnie zacząłem zwracać uwagę na przesyłki nadawane przez tajemniczego Almonda. Żyjemy w XXI wieku, więc jasne, miałem świadomość, że...

Czytaj więcej
Na rysunku naga kobieta spada swobodnie w głąb wody. Nad nią unosi się kształt masażera pingwinka oraz bąbelki i wodorosty.
Opowiadania

Erotka Pierwsza. Odwilż

Avatar photo
Autorka:
21.03.2022 · Czas czytania: 3 min

Z oczywistych względów na początku skojarzyła go z zimą. Okazał się jednak wczesną wiosną, wraz z którą przychodzi odwilż. Śniegi rozpuszczały się i spływały jej po udach, aby ostatecznie wsiąknąć w pościel. Strumienie tworzyły na skórze lśniące esy-floresy i były zaskakująco ciepłe. Na wewnętrznej stronie powiek wyobraźnia wyświetlała obrazy rozchylających się pąków kwiatów.

Czytaj więcej