Secret Delivery

Svakom Iris – pulsacyjny wibrator do punktu G i łechtaczki. Recenzja.

Przyznam, że dawno nie czekałam na żadną paczkę tak niecierpliwie jak na tą z pięknym, różowym wibratorem marki Svakom. Przede wszystkim miał być to pierwszy produkt recenzowany przeze mnie dla Secret Delivery. Poza tym nie posiadałam jeszcze w mojej kolekcji żadnej zabawki tej amerykańskiej marki, a nie ukrywam że podczas przeglądania ich katalogów internetowych, nieraz świeciły mi się oczy. Te minimalistyczne formy, eleganckie metaliczne wykończenie i wspaniałe kolory! Jako totalna gadżeciara byłam nimi zauroczona. Ponadto, stosunkowo niedawno odkryłyśmy z moją partnerką istnienie swoich punktów G, więc bardzo ekscytowała nas możliwość przetestowania wibratora Iris – gadżetu specjalnie zaprojektowanego do stymulacji tej strefy erogennej.

Pierwszy zachwyt – opakowanie. Śliczny biały kartonik ze zdjęciem produktu; wewnątrz znalazłam wibrator zabezpieczony ochronną pianką, woreczek do jego przechowywania, ładowarkę, instrukcję obsługi oraz roczną gwarancję z dziesięcioletnią usługą naprawy gadżetu. Dbałość o szczegóły firmy Svakom naprawdę robi wrażenie i wynosi jej produkty na wyższy, luksusowy poziom. Po raz pierwszy miałam w rękach zabawkę erotyczną zasilaną ładowarką. Muszę przyznać, ekologiczne rozwiązanie. Ładowarka ma formę białego kabelka USB z magnetyczną końcówką służącą do podłączenia wibratora. Dzięki temu gadżet nie posiada żadnych wgłębień, co zdecydowanie ułatwia utrzymanie czystości oraz zapewnia pełną wodoodporność. W zestawie nie ma co prawda wtyczki umożliwiającej podłączenie do kontaktu, co dla niektórych może być wadą. Ja jednak mam w domu mnóstwo przełączników USB z wtyczkami, potraktowałam więc brak tego elementu jako kolejne ekologiczne, oszczędne rozwiązanie (mniej plastiku zawsze na plus!).

Wibrator jest wykonany z bardzo przyjemnego w dotyku, lekko aksamitnego silikonu medycznego oraz metalicznie wykończonego tworzywa ABS zabezpieczającego obszar do ładowania. Chyba jedynym według mnie minusem tej zabawki jest brak wyodrębnionego z formy użytkowej uchwytu; takie rozwiązanie uniemożliwiłoby wyślizgiwanie się gadżetu z dłoni, szczególnie gdy używa się go w połączeniu z odpowiednim lubrykantem. Charakterystyczne wygięcie wibratora ma ułatwiać penetrację pod kątem stymulującym punkt G na przedniej ściance pochwy. Jednak na tym jego funkcje się nie kończą; może on być z powodzeniem używany do masażu całego ciała, w tym sutków i łechtaczki.

Razem daje nam to więc 25 opcji przyjemności, od delikatnych po naprawdę mega intensywne.

Zabawka posiada jeden przycisk służący do uruchamiania oraz zmiany trybów wibracji. I teraz uwaga, najlepsze: trybów jest aż 25. Co prawda my nie od razu odkryłyśmy je wszystkie (czytajcie instrukcje bo wiele Was może ominąć!), gdyż system przeskakiwania między opcjami jest dość złożony. Żeby włączyć i wyłączyć zabawkę, należy dłużej przytrzymać przycisk. Pojedynczymi kliknięciami zmieniamy moc wibracji, do wyboru mamy 5 poziomów. Natomiast podwójne kliknięcia zapewniają nam przejście w tryby pulsacyjne, których również mamy 5 rodzajów. Razem daje nam to więc 25 opcji przyjemności, od delikatnych po naprawdę mega intensywne, każdy więc na pewno znajdzie tę najbardziej satysfakcjonującą. My dotarłyśmy do 3 poziomu mocy, na którym przy masażu łechtaczki  wibracje są na tyle intensywne że stymulacja jest możliwa niejako bezdotykowo, samą falą emitowaną przez wibrator. No i tryby pulsacyjne! Nie miałyśmy jeszcze przyjemności wypróbowywać pulsacyjnych gadżetów, był to nasz pierwszy raz. Dla wszystkich osób nieznających jeszcze tego rodzaju wibracji: totalny czad! Zwłaszcza w przypadku łechtaczki zapewnia to szczególny rodzaj doznań, podczas których wasz własny orgazm może być zaskoczeniem; przychodzi bowiem tak niespodziewanie że nie sposób go kontrolować!

Co do stymulacji punktu G, sprawa jest dość złożona. Jak wiemy według badań nie jest to żaden magiczny osobny obszar erogenny a wrażliwe miejsce na przedniej ścianie pochwy, pod którym przebiegają nerwy łechtaczki. Penetracja pod odpowiednim kątem rzeczywiście może więc umożliwiać stymulację punktu G, co zapewnia specyficzny rodzaj doznań. Kluczem tutaj jest natomiast poznanie swojej anatomii na tyle aby opracować ten precyzyjny kąt penetracji. Tyczy się to również wibratora Iris– trzeba wiedzieć jak go ustawić. Rzeczywiście wygięty kształt jest w tym przypadku ułatwieniem, natomiast nie przeskoczy różnic osobniczych w budowie naszych wagin. Chyba najlepszą metodą w poszukiwaniu punktu G są cierpliwe próby (bez błędów, o nich nie może być tu mowy!).

Bardzo serdecznie życzę Wam odkrycia tego rodzaju przyjemności, ale nawet gdy to się nie stanie, jestem przekonana że ten wibrator zapewni wam szereg innych, nie mniej wspaniałych doznań.

Autorka recenzji: Justyna
Hej, jestem Justyna. Temat ludzkiej seksualności jest dla mnie niezwykle istotny i ciekawy, jestem gorącą zwolenniczką bezwstydnych rozmów i edukacji w zakresie ludzkiej cielesności. Uwielbiam gadżety erotyczne i to, ile nowych poziomów przyjemności są w stanie nam zafundować. Ważne dla mnie tematy to ciałopozytywność i społeczność QUEER, które mają duży wpływ na moje teksty.

Zobacz w sklepie

Może Cię zainteresować

Secret Delivery to sklep internetowy oferujący wysokiej jakości gadżety, zabawki, akcesoria i kosmetyki erotyczne dla kobiet, mężczyzn oraz par. Oferujemy ponad 70 marek wyłącznie renomowanych, wyselekcjonowanych producentów. Ponad 95% oferowanych produktów posiadamy w naszym magazynie w Gdańsku i wysyłamy je w ciągu 24 godzin (dni robocze), najczęściej tego samego dnia. Nasze paczki są w 100% dyskretne. Wszystkie zamówione w naszym sklepie produkty pakujemy w sztywny, trójwarstwowy, szary kartonik. Nie używamy kopert, które mogłyby zdradzić zawartość przesyłki. Na paczce nie widnieje logo, ani żadne dane sklepu, a nazwa firmy nadawczej jest inna niż nazwa sklepu, niezwiązana z branżą erotyczną. Oferujemy formy dostawy umożliwiające dyskretny odbiór przesyłki poza domem - odbiór w Paczkomacie, na poczcie lub na stacji paliw Orlen. Zebraliśmy już kilka tysięcy opinii zadowolonych klientów. W naszym sklepie znajdziesz liczne poradniki i recenzje ułatwiające wybór odpowiedniego produktu. Dostarczamy świetne jakościowo i piękne produkty, ale także rzetelną wiedzę o tym jak z nich korzystać. Inspirujemy oraz promujemy pozytywne podejście do seksualności wśród kobiet, mężczyzn i par.
Do góry