Seks (nie tylko) na plaży. Lubrykant System JO Cocktails Sex On The Beach

Avatar photo
Autorka:
30.05.2023 · Czas czytania: 3 min

O tym, że nawilżenie jest niezwykle ważne podczas każdego stosunku (a także przy zabawach solo!), trzeba mówić głośno. Ale o tym, że korzystanie z żeli intymnych nie jest niczym wstydliwym – jeszcze głośniej. Pomagają one zmniejszać tarcie oraz w przypadku seksu analnego zapewnić nawilżenie, które nie występuje w tym miejscu naturalnie.

Co więcej, oprócz swojej podstawowej funkcji, lubrykanty mogą pobudzać zmysły. Takim założeniem kieruje się między innymi marka System JO, która zaskakuje cudownymi wariacjami w tym temacie. Co ważne, ich dewiza to jakość idąca w parze z przyjemnością. Szerzej o misji marki można przeczytać również u nas na blogu w artykule Asi

Do wyboru do koloru

System JO w swojej ofercie ma wiele żeli intymnych, o różnych smakach i właściwościach, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.

Szczególną uwagę przyciąga różnorodność smaków – od deserowych, przez owocowe, aż po smaki popularnych drinków i to właśnie jeden z tej ostatniej grupy chciałabym wysunąć na pierwszy plan. Dokładniej mówiąc, chodzi o System JO Cocktails Sex On The Beach.

Przyjemność w każdym calu

Produkt zapakowany jest w ładną 60 ml buteleczkę z grubego plastiku. Szata graficzna nawiązuje do wyglądu tytułowego drinka. Jeśli to dla niektórych ważne – na pierwszy rzut oka nie zdradza, co skrywa zawartość. Można na nim znaleźć również informację, że nie zawiera alkoholu oraz cukru. Co ważne, jest to lubrykant na bazie wody, zatem bez obaw można go stosować z prezerwatywami i silikonowymi gadżetami.

Skład godny uwagi

System JO nie tylko dba o odczucia konsumentów, ale, jak już wspomniałam, o jakość swoich produktów. Mimo fikuśnych smaków mamy do czynienia z niezwykle prostym składem, dzięki czemu nie zakłóca naturalnego pH pochwy. Co więcej, użyta gliceryna jest pochodzenia roślinnego, co czyni żel wegańskim.

Zaskakujący pierwszy raz

Nigdy wcześniej nie miałam przyjemności (to słowo jest niezwykle adekwatne do tego produktu) z tą firmą, czego ogromnie żałuję. Dotychczas korzystając z żeli (również na bazie wody) innych marek, nigdy nie spotkałam się z taką konsystencją. Jest ona jednocześnie lekka i bogata, w ogóle się nie klei i bardzo przyjemnie sunie po ciele. Podczas korzystania nie ma uczucia ubrudzenia się czymś, co przekłada się na ogromny komfort użytkowania.

Dotychczas korzystając z żeli (również na bazie wody) innych marek, nigdy nie spotkałam się z taką konsystencją. Jest ona jednocześnie lekka i bogata, w ogóle się nie klei i bardzo przyjemnie sunie po ciele.

Co więcej, lubrykant jest niezwykle wydajny, nie trzeba go co chwilę dokładać. Wiadomo, nie jest to silikonowy żel, ale jak na ten wodny, naprawdę długo daje radę. Używałam go między innymi z Magic Motion Sundae czy Miss V Cupid. W przypadku tego pierwszego bardzo ułatwia wprowadzenie gadżetu do środka, natomiast w przypadku drugiego świetnie współpracuje ze szkłem – uczucie gładkości jest wręcz nieporównywalne.

Drink, od którego nie nabawisz się zawrotów głowy!

I nie mowa tu tylko o wspomnianym braku alkoholu, a o zapachu. Początkowo martwiłam się, że tak egzotyczny smak i zapach może okazać się sztuczny, duszący.

Nic bardziej mylnego! System JO naprawdę dba o swoich klientów. Zapach jest intensywny, ale nie przytłacza. Pozwala myślami przenieść się na ciepłą plażę, co podgrzewa atmosferę. Delikatnie utrzymuje się w pomieszczeniu, ale jest na tyle ciekawy i przyjemny, że nie zdradza co tu się przed chwilą działo.

Smak – nie miałam okazji wypróbować go podczas seksu oralnego, ale nie mogłam się powstrzymać, by nie spróbować, jak smakuje. Co mnie zdziwiło, mimo braku cukru jest słodki, ale nie mdlący i naprawdę czuć egzotyczne owoce. Może nie powiedziałabym, próbując w ciemno, że to akurat Sex on the beach, ale z pewnością zdefiniowałabym go jako tropikalne owoce.

Żel idealny?

Pośród tych wszystkich zalet wkrada się jedyny mały minus. Zauważyłam, że na długo zostawia ślady na pościeli. Jednak nie na każdym materiale, upierdliwe okazało się moje prześcieradło. Natomiast nie przeszkadza to na tyle, by odstawić ten świetny produkt. Jest to mankament, na który naprawdę można przymknąć oko, ponieważ ilość zalet skutecznie go maskuje. 

Recenzja pozostawia niedosyt? Sprawdź dokładne informacje o smakowym lubrykancie System JO Cocktails w naszym sklepie.

Avatar photo

O autorce:

Aleksandra

Hej, z tej strony Aleksandra i nic co ludzkie nie jest mi obce. Z wykształcenia jestem filolożką rusycystyki, jednak to nie przeszkoda, by zajmować się seksualnością, przecież dotyczy ona każdego z nas! Niezwykle ważne jest dla mnie życie w zgodzie z samą sobą, dlatego chciałabym, aby każdy znalazł dla siebie komfortową przestrzeń w sferze seksualnej.