Fun Factory Bootie Ring korek analny z pierścieniem erekcyjnym – prosty, ale wyjątkowy

Avatar photo
Autorka:
28.12.2023 · Czas czytania: 2 min

Zarówno ring, jak i korek analny znajduje się już w naszej kolekcji, ale z połączenia obu jeszcze nie korzystaliśmy. Już sam oryginalny wygląd przykuwa uwagę. Mowa tutaj o Bootie Ring od Fun Factory – silikonowym korku analnym połączonym z pierścieniem erekcyjnym.

Brzmi jak mieszanka wybuchowa, dlatego też razem z partnerem stwierdziliśmy, że sprawdzimy siłę rażenia tego, wydawać by się mogło, prostego gadżetu. Tym bardziej, że zarówno pierścień erekcyjny, jak i korek analny zostały wręcz stworzone do zwiększenia męskich doznań podczas masturbacji i seksu.

Ładne opakowanie z ciekawym quizem

Bootie Ring dotarł do nas w ładnym, interaktywnym opakowaniu – na odwrocie znajduje się quiz o seksualności.

Jest to ciekawe urozmaicenie zachęcające do rozmowy (komunikacja w seksie bywa często niedoceniania) i nie przypominam sobie, żebym wcześniej spotkała się z czymś takim. Oprócz korka analnego znajdziemy czarny woreczek do przechowywania. Minusem jest brak sztywnego opakowania do przechowywania – trzeba zadowolić się woreczkiem.

Prosty, a nietypowy

Sam Bootie Ring przyciąga uwagę swoją estetyką i wygiętym, opływowym kształtem. Wykonany został z ciemnoszarego/czarnego elastycznego silikonu – bezpiecznego dla ciała i łatwego w utrzymaniu w czystości (co ma duże znaczenia przy korkach analnych). Całość wzbudza zaufanie. Jest to z jednej strony prosty gadżet, ale z drugiej strony zupełnie inny niż wszystkie. Niewielki korek analny fajnie sprawdzi się również dla początkujących.

TO WARTO PRZECZYTAĆ

Więcej o gadżetach analnych przeczytasz w naszym poradniku: Zabawki analne: przewodnik dla początkujących

Bezpieczny i miły w dotyku

Podłużna podstawa zapewnia bezpieczeństwo (brak ryzyka wchłonięcia korka) i umożliwia korzystanie bez konieczności podtrzymywania gadżetu. Pierścień erekcyjny jest elastyczny i dostosowuje się do ciała, zapewniając jednocześnie nacisk na penisa oraz jądra.

Silikon jest naprawdę miękki i przyjemny w dotyku. Dzięki swojej elastyczności z łatwością dostosowuje się do ciała. Gumowa powierzchnia może trochę ciągnąć lub wyrywać włoski (szczególnie pierścień erekcyjny), więc warto mieć to na uwadze przed założeniem. 

Gadżet łatwy w użyciu

Pierścień erekcyjny zapewnia nacisk, ale jednocześnie nie uwiera – wzmacnia erekcję i sprawia, że penis jest bardziej wrażliwy na dotyk (bardziej ukrwiony). Korek analny dzięki swojemu opływowemu kształtowi jest łatwy do wprowadzenia. Dobrze spełnia swoją funkcję stymulowania prostaty, chociaż podczas intensywnych orgazmów może się wysunąć. 

PAMIĘTAJ

Nie trzymaj pierścienia na penisie dłużej niż 20 minut jednorazowo. Jeśli korzystasz z niego po raz pierwszy skróć ten czas do 10 minut. Odczekaj też przynajmniej godzinę przed kolejnym założeniem.

Moc nowych doznań

Niezaprzeczalnie Bootie Ring od Fun Factory zapewnia nowe wrażenia z korzystania i wprowadza powiew świeżości w życiu seksualnym.

Połączenie dwóch gadżetów potęgujących przyjemność u mężczyzn sprawdza się – pieszczoty i penetracja są bardziej odczuwalne, a orgazmy intensywniejsze. Bootie Ring znajdzie zastosowanie zarówno podczas penetracji lub seksu oralnego z partnerką lub partnerem, jak i jako źródło dodatkowych doznań oraz urozmaicenie masturbacji.

Połączenie to ma jednak jedną wadę – ciężko jest wykorzystać tylko jedną funkcję: użyć korka analnego bez zakładania pierścienia erekcyjnego i odwrotnie. Dlatego warto zwrócić uwagę na ten aspekt podczas decyzji o zakupie.

Bootie Ring znajdzie zastosowanie zarówno podczas penetracji lub seksu oralnego z partnerką lub partnerem, jak i jako źródło dodatkowych doznań oraz urozmaicenie masturbacji.

Intrygujące urozmaicenie

Chociaż swoim niecodziennym wyglądem może wprowadzać w co najmniej niepokój  – Bootie Ring jest ciekawym urozmaiceniem podczas seksu. Sprawdzi się zarówno jako pierwszy gadżet na tzw. przełamanie lodów, jak i kolejny – po wcześniejszym przetestowaniu pierścienia erekcyjnego oraz korka analnego osobno i upewnieniu się, jak nam z nim jest. Dodatkowa męska przyjemność jest tego warta.

Po lekturze masz ochotę na zakupy? Fun Factory Bootie Ring znajdziesz w naszym sklepie.

Avatar photo

O autorce:

Patrycja

Hej wszystkim! Z tej strony Patrycja. Jestem feministką, sojuszniczką osób LGBT+, kompletną psiarą studiującą psychologię (a za niedługo i seksuologię) i w wolnych chwilach zajmującą się ogólnie mówiąc kreatywnymi rzeczami. Mam jeszcze wiele do zrobienia i jednym z tych moich “wielu rzeczy do zrobienia” jest właśnie współpraca tutaj i pisanie recenzji dla Was.