Lovelife Explore korek analny doskonały na pierwszy raz

Avatar photo
Autorka:
13.11.2017 · Czas czytania: 2 min
Na wyciągniętej dłoni leży mały, fioletowy korek analny Lovelife Explore z uchwytem w kształcie serduszka.Na wyciągniętej dłoni leży mały, fioletowy korek analny Lovelife Explore z uchwytem w kształcie serduszka.

Gdybym miała wyobrazić sobie, że tworzę gadżety erotyczne to z pewnością wyglądałyby one jak produkty amerykańskiej marki Lovelife. Biało-różowa kolorystyka, motyw serduszka, nawet moje logo Pink Candy pasowałoby idealnie!

Doceniłam je nie tylko ja, bo w 2014 roku produkty z serii Lovelife otrzymały prestiżową nagrodę Red Dot Design Award w kategorii projektu. Wśród nagrodzonych produktów znalazły się także moje ukochane kulki gejszy Lovelife Flex.

Analny eksperyment

Mimo iż moja kolekcja gadżetów erotycznych stale się rozrasta, to te przeznaczone do penetracji analnej jestem w stanie policzyć na palcach jednej ręki. Dość jasno pokazuje to, że jest to strefa, której poświęcam znacznie mniej uwagi. Pomyślałam, że może spróbuję to zmienić i stąd właśnie dzisiejszy wybór – korek analny Lovelife Explore w kolorze fioletowym, ponieważ wszystkie gadżety analne firmy są w tym kolorze.

Pierwsze wrażenia

Gadżet zapakowany jest w solidne, tekturowe pudełko, które stylistycznie nawiązuje do całej kolekcji.

Fioletowy korek analny Lovelife Explore o małej średnicy, z uchwytem w kształcie serduszka.

W środku oprócz korka znajduję się także woreczek do przechowywania.

Korek Lovelife Explore wykonany jest z silikonu medycznego więc jest bardzo delikatny w dotyku, a także bezpieczny dla ciała. Ze względu na swoje niewielkie rozmiary będzie idealny dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę ze stymulacją analną. Długość użytkowa, czyli taka na jaką możemy wprowadzić zatyczkę to odbytu to 6 cm, a średnica w najszerszym miejscu to niecałe 3 cm. Zakończony jest serduszkiem, które pozwala na wygodne trzymanie gadżetu lub poruszanie nim w trakcie zabawy.

Ze względu na swoje niewielkie rozmiary korek Lovelife Explore będzie idealny dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę ze stymulacją analną.

Przyjemne urozmaicenie

Wypróbowałam korek zarówno samodzielnie jak i w parze, no i przyznaję, że jest to naprawdę fajne urozmaicenie. W moim przypadku najlepiej sprawdza się wraz z jednoczesną stymulacją łechtaczki.

Korek analny Lovelife Explore leży w opakowaniu. Obok znajduje się fioletowe wieczko kartonika.Podczas orgazmu mięśnie odbytu zaciskają się na zatyczce, co znacznie potęguje doznania. Podstawa z uchwytem jest na tyle szeroka i solidna, że nie trzeba jej cały czas trzymać. To bardzo ważne, bo w przypadku miękkich i małych „pętelek” na końcu, istnieje ryzyko ich zassania, więc nie należy ich pozostawiać samych sobie.

Oczywiście nie obejdzie się bez lubrykantu. Nawet w przypadku tak małego gadżetu jest on niezbędny, gdyż odbyt sam się nie nawilża. Świetnie sprawdzi się gęsty żel na bazie wody np. System JO H2O Anal.

Bezpieczny, ładny i niedrogi gadżet

Jeśli szukacie swojego pierwszego gadżetu analnego, który będzie nie tylko ładny, ale także bezpieczny to Lovelife Explore jest dobrym pomysłem. Na jego korzyść przemawia także bardzo atrakcyjna cena, co w przypadku kompletowania swojej erotycznej wyprawki często jest ważnym elementem.

Masz ochotę poznać bliżej korek Lovelife Explore? Przyjrzyj się jego zdjęciom i szczegółom w naszym sklepie.

Avatar photo

O autorce:

Natalia Trybus

Nazywam się Natalia Trybus i jestem edukatorką seksualną. Dla sklepu Secret Delivery tworzę cykl poradników „Wiedza o gadżetach”, w którym piszę o tym na co zwracać uwagę przy zakupie zabawek erotycznych oraz radzę, jak dobrać odpowiednie dla siebie produkty. Na blogu sklepu dzielę się z Wami także moimi recenzjami gadżetów. Moją misją jest przekazywanie wiedzy i pozytywnego podejścia do seksualności. Możecie mnie również znać z mojego kanału na YouTube „Pink Candy” poświęconego edukacji seksualnej, który prowadzę od 2015 roku.