Autor: A.

recenzja fun factory nos pierscien 1
Recenzje gadżetów

Pierścień wibrujący Fun Factory NŌS – jednoczesna przyjemność dla dwojga

Avatar photo
Autorka:
13.02.2023 · Czas czytania: 4 min

Marka Fun Factory powołuje się na badania z 2017 roku, według których mniej niż jedna piąta kobiet (18%) jest w stanie osiągnąć orgazm podczas penetracji nieuwzględniającej innej stymulacji łechtaczki. Pierścień NŌS został stworzony z myślą o wszystkich pozostałych (które potrzebują stymulacji łechtaczki do orgazmu). Jesteś wśród nich? A może Twoja partnerka jest? Czytaj dalej.

Czytaj więcej
system jo tri me flavors recenzja 1
Recenzje gadżetów

System JO Tri Me Flavors – letnie smaki dzieciństwa

Avatar photo
Autorka:
27.06.2022 · Czas czytania: 3 min

Być może, podobnie jak ja, nieczęsto sięgasz po lubrykanty smakowe, ponieważ lubisz naturalne smak i zapach Twojego_j partnera_ki. Zestaw Tri Me Flavors od System Jo, zawierający trzy owocowe żele, możesz potraktować jako ciekawe urozmaicenie klasycznego seksu oralnego. Dopóki nie otrzymałam paczki, wciąż biłam się z myślami, czy dobrze wybrałam, mimo że korzystałam już z innych produktów tej firmy.

Czytaj więcej
svakom edeny recenzja
Recenzje gadżetów

Svakom Edeny małe, sterowane cudo pod bielizną

Avatar photo
Autorka:
16.02.2022 · Czas czytania: 5 min

Na pół rozmawialiśmy, na pół flirtowaliśmy, w międzyczasie mój chłopak mimochodem sięgnął po telefon (ja tymczasem dziękowałam sobie w duchu za roztropność – włączyłam swój sprzęt jeszcze przed wejściem do lokalu). Na sekundę spotkaliśmy się wzrokiem, spoważnieliśmy. Na sekundę.

Czytaj więcej