Bijoux Indiscrets Poeme smakowa farbka do gry wstępnej

Avatar photo
Autorka:
02.01.2018 · Czas czytania: 2 min
Złota farbka do ciała w eleganckiej, szklanej buteleczce. W tle czarne piórko, kartonik z wizerunkiem produktu i ozdoby.Złota farbka do ciała w eleganckiej, szklanej buteleczce. W tle czarne piórko, kartonik z wizerunkiem produktu i ozdoby.

Znalazłam kiedyś farbkę do ciała w swoim urodzinowym prezencie. Czarno-niebieska tubka wyglądająca jak pasta do zębów. Miał to być chyba taki „pikantny” dodatek. Opis na opakowaniu informował, że farbka jest o smaku czekoladowym, jednak z czekoladą wspólny miała tylko kolor.

Ciągnący się glut nie pachniał dobrze, był gorzki w smaku i ogólnie nie zachęcał by nałożyć go na ciało. Od tamtej pory farbki do malowania ciała kojarzyły mi się raczej z tandetą, kupowaną dla śmiechu i jakoś nigdy nie zawracałam sobie nimi głowy. Jednak kiedy poznałam farbki Poeme od hiszpańskiej marki Bijoux Indiscrets, musiałam zrewidować swoje poglądy.

Wyjątkowa elegancja i pyszne smaki

Szklana, kanciasta buteleczka farbki do ciała Bijoux Indiscrets Poeme ze złotą nakrętką, z czarnym piórkiem do aplikacji.No dobra, na początku nie wiedziałam, że to farbki. Widząc kolorowe flakoniki Poeme, pomyślałam, że to perfumy! To doskonale pokazuje jak ogromna przepaść dzieli te produkty od tego, co pozostało w mojej głowie po nietrafionym prezencie.

Do wyboru mamy pięć smaków: czekolada, karmel, wiśnia, poziomka i pączek. Długo się zastanawiałam jaki smak wybrać. Skłaniałam się ku karmelowemu, ale ostatecznie zdecydowałam się na pączka, bo pierwszy raz spotykam się z czymkolwiek o tym smaku. Ciekawość wygrała!

Pierwsze wrażenie

Farbka Poeme zapakowana jest w tekturowe pudełko, które stylem nawiązuje do pozostałych produktów marki. W środku znajdziemy mały, szklany flakonik, a jego zawartość wygląda jak płynne złoto. Kolor jest intensywny i w świetle wygląda jakby pełen był mieniących się, brokatowych drobinek. Do tego dostajemy jeszcze aplikator z piórkiem, który wyglądem przypomina gęsie pióra do pisania, maczane w atramencie.

W środku znajdziemy mały, szklany flakonik, a jego zawartość wygląda jak płynne złoto. Kolor jest intensywny i w świetle wygląda jakby pełen był mieniących się, brokatowych drobinek.

Złote serduszko narysowane farbką do ciała na ramieniu.Złote serduszko narysowane farbką do ciała na ramieniu.

Słodka i gęsta

Po zachwytach nad opakowaniem przyszła oczywiście pora na spróbowanie farbki. No cóż, zjadłam w swoim życiu wiele pączków, ale żaden z nich tak nie smakował. Bardziej przypomina mi to lukier z pączków, jest słodki, cukrowy i pięknie pachnie. Konsystencja jest bardzo gęsta i zdecydowanie bardziej polecam użycie zwykłego pędzelka do nakładania farbki! Piórko łatwo jest ubrudzić farbką więc lepiej użyć go do miziania i łaskotek.

Cielesne kalambury

Pamiętacie taką zabawę z dzieciństwa, gdzie jedna osoba rysuje drugiej palcem coś na plecach, a ta musi to odgadnąć? Zrobiliśmy to samo z farbką Poeme 😉 

Buteleczka złotej farbki do ciała Bijoux Indiscrets Poeme o smaku pączka, z czarnym piórkiem do aplikacji.Pędzelkiem rysowaliśmy na swoich plecach obrazki, pisaliśmy słowa, a gdy któreś z nas nie potrafiło ich odgadnąć, powtarzaliśmy to wolniej przy pomocy języka, zlizując farbkę. Polecam się czasem właśnie tak pobawić. Dobra zabawa, dużo śmiechu i relaks gwarantowany.

Wegańska, bez glutenu i laktozy

Warto jednak pamiętać, że farbki nie należy używać do nawilżania miejsc intymnych. Zawiera w swoim składzie cukier, który jest świetną pożywką dla grzybów. Jest więc przeznaczona jedynie do użytku zewnętrznego, a do np. seksu oralnego polecam specjalne, smakowe lubrykanty. Produkt jest także wegański, nietestowany na zwierzętach, nie zawiera glutenu ani laktozy.

Pyszna zabawa

Stwierdzam, że farbki Poeme to jednak nie taki głupi pomysł na wspólną zabawę i chętnie jeszcze po nie sięgnę, choćby dla samego opakowania! Wierzę, że pozostałe smaki są równie smaczne jak mój pączek. Nie kryję się z moim uwielbieniem dla marki Bijoux Indiscrets i mogę jedynie powiedzieć, że z każdym testowanym produktem jest ono coraz większe.

AKTUALIZACJA

Farbka do ciała Poeme jest już niedostępna w sprzedaży.

Avatar photo

O autorce:

Natalia Trybus

Nazywam się Natalia Trybus i jestem edukatorką seksualną. Dla sklepu Secret Delivery tworzę cykl poradników „Wiedza o gadżetach”, w którym piszę o tym na co zwracać uwagę przy zakupie zabawek erotycznych oraz radzę, jak dobrać odpowiednie dla siebie produkty. Na blogu sklepu dzielę się z Wami także moimi recenzjami gadżetów. Moją misją jest przekazywanie wiedzy i pozytywnego podejścia do seksualności. Możecie mnie również znać z mojego kanału na YouTube „Pink Candy” poświęconego edukacji seksualnej, który prowadzę od 2015 roku.