Prosto z planu filmowego – masturbator Dorcel Double OO

Avatar photo
Autor:
08.10.2018 · Czas czytania: 2 min
Przezroczysty masturbator w kształcie tuby zwężonej pośrodku stoi na jasnym tle.Przezroczysty masturbator w kształcie tuby zwężonej pośrodku stoi na jasnym tle.

Masturbator Dorcel Double OO, jest jednym z masturbatorów sygnowanych marką Marca Dorcela, francuskiego producenta filmów dla dorosłych, którego można kojarzyć z subtelnego i artystycznego podejścia do tematu w swoich produkcjach. Bardzo estetycznie i subtelnie wykonana jest również zabawka dla panów, którą miałem okazję przetestować, czyli model Double OO z dwoma otworami.

Miękki i prosty masturbator

Masturbator Double OO, w odróżnieniu od klasycznych modeli na przykład Fleshlighta lub Tengi w całości wykonany jest z miękkiego elastomeru.

Opakowanie masturbatora Dorcel Double OO z jego nazwą i zdjęciem oraz wizerunkiem modelki na drugiej ściance.Nie ma tu żadnych tub czy osłon rękawa z tworzywa sztucznego.Przyznam szczerze, że zmienia to nieco podejście do użycia i doznania podczas zabawy, ale o tym za chwilę.

Gadżet dostajemy w tekturowym pudełku, umieszczonym dodatkowo w plastikowym opakowaniu chroniącym. W zestawie znajduje się też instrukcja obsługi w kilku językach i to niestety wszystko. Zabrakło mi saszetki z żelem nawilżającym, do czego przyzwyczaili mnie już inni producenci. Wynika to z tego, że marka Dorcel żadnego lubrykantu w ofercie nie ma, stąd brak. Ale takie rzeczy nie powinny zrażać, bo do zabaw należy się mimo wszystko wcześniej zaopatrzyć w jakiś dobry lubrykant na bazie wody, bo tylko taki jest w 100% bezpieczny dla gadżetu.

Przyjemny i uniwersalny

Materiał w Double OO jak wspomniałem jest miękki i bardzo przyjemny w dotyku. Świetnie leży w dłoni. Poza tym jak na elastomer przystało jest trwały, wytrzymały i jednocześnie bardzo rozciągliwy, więc dopasuje się spokojnie do każdego rozmiaru penisa. Budowa wewnętrzna najeżona jest wypustkami, dobrze zaprojektowanymi do odpowiednio intensywnej stymulacji. Jednak najbardziej charakterystyczną rzeczą w tym modelu są dwa otwory, po obu stronach rękawa, które mają zapewniać nieco odmienny sposób stymulacji. I tu również jest dobrze, choć na wielką odmienność odczuć nie ma co liczyć. Przed użyciem można taki rękaw zanurzyć w ciepłej wodzie, dla podkręcenia doznań.

Łatwość użycia i większa kontrola

Na czarnym tle dłoń ściska lekko prześwitujący, elastyczny masturbator Dorcel Double OO.W tego typu masturbatorze, brakuje możliwości regulacji podciśnienia dającego uczucie zasysania gadżetu na penisie. Mnie osobiście jednak wcale to nie przeszkadzało, bo inna budowa to inna zasada działania i moim zdaniem dobrze, że pod tym względem mamy na rynku różnorodność. Samo użycie to łatwizna. Świetnie leży w dłoni, jest miękki, a intensywność doznań zależy tylko od nas. Rękawy tego typu, czyli takie bez plastikowej osłony, dają o wiele więcej możliwości na potęgowanie doznań. Wszystko zależy od tego jak taki rękaw chwycimy.

Bezpieczeństwo, komfort i urozmaicenie

Czyszczenie Double OO również jest niezwykle proste. Wystarczy przepłukać pod bieżącą wodą z dodatkiem środka czyszczącego. Producent w instrukcji sugeruje użycie mydła antybakteryjnego. Rękaw można bez problemu wywinąć rękaw na lewą stronę i dokładnie wymyć. Materiał również szybko schnie.

Wrażenia ogólne są bardzo pozytywne. Nie jest to co prawda specyfika Fleshlightów czy gadżetów od Tenga, ale mimo wszystko Double OO od Dorcel to całkiem fajny gadżet, który urozmaici niejedną, wspólną zabawę w łóżku, bo moim zdaniem gadżet od Dorcel idealnie się do takiej zabawy w parze nadaje. Ale oczywiście nie tylko, bo wszystko zależy od Waszej inwencji!

Masz ochotę poznać bliżej masturbator Dorcel Double OO? Przyjrzyj się jego zdjęciom i szczegółom w naszym sklepie.

Avatar photo

O autorze:

Kuba

Jestem Kuba. Uwielbiam pisać i pisaniem inspirować ludzi. Od kilku lat prowadzę swojego bloga. W wolnych chwilach zajmuję się też testowaniem męskich gadżetów czym dzielę się z Wami na blogu sklepu Secret Delivery.