Tenga Air-Tech kompaktowy masturbator dobry na początek

Avatar photo
Autor:
05.12.2017 · Czas czytania: 3 min
Etykieta masturbatora Tenga Air-Tech Strong ma czarny kolor z jasnymi napisami i czerwonymi, spiralnymi paskami.Etykieta masturbatora Tenga Air-Tech Strong ma czarny kolor z jasnymi napisami i czerwonymi, spiralnymi paskami.

Tenga niewątpliwie ma spore doświadczenie w produkcji męskich zabawek erotycznych, począwszy od jajeczek Tenga Egg, estetycznie prezentujących się masturbatorów serii Tenga 3D, po małe i poręczne modele w plastikowych tubach z serii Air-Tech czy nowych Flex. Dziś opowiem o jednym z nich, a mianowicie o Tenga Air-Tech w wersji Strong, czyli zapewniającej najintensywniejszą stymulację z linii Air-Tech.

Pierwsze wrażenia

Masturbator Tenga Air-Tech ma kształt klepsydry. Jest dzięki temu bardzo chwytny i dobrze leży w dłoni. Tuba wykonana z miękkiego plastiku skrywa rękaw z otworem. Po przeciwnej stronie znajduje się mała dziurka do regulowania ciśnienia w zabawce. Tą budową gadżet przypomina Fleshlighty (zobacz recenzję). Jest od nich jednak znacznie mniejszy i poręczniejszy. Na opakowaniu znajduje się obrazkowa instrukcja użycia, a po zdjęciu folijki gadżet cieszy oko czarnym, minimalistycznym wyglądem, czyli takim jaki lubię.

Bezpieczny materiał

Wkład masturbatora Tenga Air-Tech zrobiony jest z elastomeru, materiału, który jest delikatny w dotyku i bezpieczny dla skóry. To bardzo ważne, bo w odróżnieniu chińskich zamienników, w przypadku Tengi wiemy z czym mamy do czynienia.

Masturbator Tenga Air-Tech Strong bez etykiety jest czarny z jasnymi napisami. Ma kształt tuby zwężonej pośrodku.I nie są to słowa na wyrost, ponieważ chińskich podróbek masturbatorów jest cała masa, robionych z wątpliwej jakości gumopodobnych materiałów o niewiadomym składzie i bez żadnych atestów.

Warianty delikatne i intensywne

W wersji Strong wkład zrobiony jest ze sztywniejszego materiału, dla spotęgowania doznań, a do zabawki dołączona jest saszetka żelu nawilżającego Tenga Hole Lotion (zobacz recenzję) do pierwszego użycia. Co ważne jest to żel na bazie wody, bo tylko z takim żelem mamy pewność, że nie uszkodzi on materiału. Oprócz czarnej wersji Strong Tenga Air-Tech dostępny jest jeszcze w czerwonej wersji Regular dostarczającej umiarkowanych doznań, w łagodnej, białej wersji Gentle oraz w powiększonej, srebrnej wersji Ultra.

Stymulująca budowa

Wnętrze wkładu pokryte jest wypustkami, stymulującymi penisa podczas masturbacji. Poza tym struktura całego rękawa jest prążkowana, pomagając w przepływie powietrza. Tyle w teorii ale jak to jest w praktyce? Niestety brak ujścia powietrza z rękawa, powoduje gromadzenie się powietrza w zabawce, rozpychającego rękaw co potrafi zmniejszyć doznania. Może nie jakoś drastycznie, ale mnie osobiście nie do końca się to podobało. Poza tym ze względu na przewężenie na środku, masturbator Tenga Air-Tech okazał się ciasny. Nie za ciasny, ale ciasny na tyle by było to odczuwalne.

Praktyczna regulacja ciśnienia

Biały rękaw masturbatora Tenga Air-Tech ma z zewnątrz wzór we wklęsłe romby i wcięcie przy otworze rękawa.Natomiast mała dziurka na końcu zabawki (obudowy) to świetna opcja. Przykładając palec można swobodnie regulować ciśnienie, na przykład zatykając palcem otworek, masturbator „zasysa się” na penisie. W porównaniu z pokrętłem we Fleshlightach takie rozwiązanie jest o wiele bardziej poręczne.

Do zabawy można użyć również samego rękawa, który swobodnie wyciąga się z tuby. Wówczas doznania można porównać z Tenga 3D Spiral, który recenzowałem tutaj.

Bezproblemowe czyszczenie

Utrzymanie higieny nie nastręcza żadnych problemów. Po wszystkim wystarczy wyciągnąć rękaw z tuby, wywrócić na lewą stronę i umyć preparatem do czyszczenia pod bieżącą wodą, a potem pozostawić do wyschnięcia. W celu ponownego użycia wystarczy rękaw ponownie wcisnąć do tuby, co jednak wcale nie jest takie łatwe i czasem trzeba się nakombinować.

Na czarnym tle leży masturbator Tenga Air-Tech Strong z czarno-czerwoną etykietą i podstawą z okrągłym wgłębieniem na środku.Na czarnym tle leży masturbator Tenga Air-Tech Strong z czarno-czerwoną etykietą i podstawą z okrągłym wgłębieniem na środku.

Niepozorny, przyjemny masturbator

Tenga Air-Tech jest bardzo ciekawą propozycją dla osób szukających łatwego w użyciu, wielorazowego masturbatora, o kompaktowych rozmiarach, nie kosztującego zbyt dużo. Jest mały i niepozorny, lecz potrafi sprawić dużo przyjemności. Spokojnie zmieści się w torbie jeżeli gdzieś wyjeżdżamy, a znaleziony nawet przez przypadkową osobę nie zdradzi swojego przeznaczenia. Polecam wszystkim, którzy szukają swojego pierwszego masturbatora.

Zaciekawiła Cię recenzja? Sprawdź dokładne informacje o masturbatorze w naszym sklepie.

Avatar photo

O autorze:

Kuba

Jestem Kuba. Uwielbiam pisać i pisaniem inspirować ludzi. Od kilku lat prowadzę swojego bloga. W wolnych chwilach zajmuję się też testowaniem męskich gadżetów czym dzielę się z Wami na blogu sklepu Secret Delivery.