Aneros Helix Syn masażer prostaty wzmacniający doznania | Recenzja

Autor:
25.10.2017 · Czas czytania: 3 min
masazer prostaty aneros helix syn 1 masazer prostaty aneros helix syn 1b
Dotąd do masażerów prostaty podchodziłem raczej z dystansem. Coś tam o nich słyszałem, ale nie miałem pojęcia czym one w rzeczywistości są i do czego służą. Myślę, że wielu mężczyzn ma podobnie, bo wiedza dotycząca męskiej seksualności jest w tym kraju opłakana.

Na przykład prostata, jest nadal dla wielu nazwą choroby, czasem równoznaczną z nowotworem. Pora więc zająć się tematem i przybliżyć niektórym czym jest ta cała prostata i jak to jest z tymi masażerami.

Prostata to wbrew pozorom nie choroba, a nazwa gruczołu krokowego, który posiada każdy mężczyzna. Ma wielkość i kształt orzecha włoskiego i znajduje się bezpośrednio pod pęcherzem moczowym. Przez prostatę przebiega ujście z pęcherza. Gruczoł jest częścią układu moczowo-płciowego mężczyzny. Odpowiada za produkcję płynu, w którym transportowane są plemniki, a jej skurcze powodują ejakulację. Tylna część gruczołu przylega do przedniej ściany odbytu i jest wyczuwalna na przykład podczas badania per rectum. I to właśnie stymulacja tego miejsca daje niezwykle silne doznania seksualne. Nie bez powodu prostata jest nazywana męskim punktem G.

Niestety prostata narażona jest na choroby, a główną z nich to jej przerost, który skutkuje na przykład trudnościami z oddawaniem moczu i problemami seksualnymi. Dlatego ważna jest profilaktyka i warto o nią zadbać zawczasu, trenując prostatę by zachować ją w dobrej formie na lata. A w treningach właśnie, świetnie sprawdzają się masażery prostaty.

Masażery prostaty to gadżety skierowane do mężczyzn. Różnorodność na rynku jest naprawdę duża, od gadżetów w różnych rozmiarach, po takie wyposażone w wibracje potęgujące seksualne doznania. Różnią się od siebie kształtem, rodzajem wykorzystanego materiału czy funkcjonalnością. Osobiście testowałem masażer Helix Syn marki Aneros i muszę przyznać, że choć z początku podchodziłem do tematu ostrożnie (bo wiadomo jak do stymulacji analnej podchodzą mężczyźni), to po pierwszych próbach, doznania spodobały mi się na tyle, że chętnie wykorzystam go jeszcze nieraz.

Muszę przyznać, że choć z początku podchodziłem do tematu ostrożnie (bo wiadomo jak do stymulacji analnej podchodzą mężczyźni), to po pierwszych próbach, doznania spodobały mi się na tyle, że chętnie wykorzystam go jeszcze nieraz.

masazer prostaty aneros helix syn 2Masażer Helix Syn jest gadżetem bezwibracyjnym. Zrobiony z silikonu, a więc jest bezpieczny dla ciała. Końcówka, którą umieszcza się w odbycie, ma lekko zagięty kształt, specjalnie wyprofilowany tak, by po wprowadzeniu uciskał prostatę. Z drugiej strony zakończony jest uchwytem. Zapakowany jest w estetyczne, czerwone pudełko. Wygląda bardzo ładnie i minimalistycznie. Osobiście minimalistyczny wygląd gadżetów podoba mi się najbardziej, a droga obrana przez producentów, którzy stawiają na wygląd i wykonanie zasługuje na uznanie. Brakuje tylko jakiegoś woreczka do przechowywania, bo samo pudełko bywa dość niepraktyczne.

Przede wszystkim jednak spodobały mi się jego niewielkie rozmiary. Jako że nie używałem wcześniej tego typu zabawek, masażer Helix Syn okazał się idealny na początek. I takim też będzie dla każdego, kto o zakupie pierwszego masażera myśli.

Aplikacja jest prosta i nie nastręcza problemów. Wystarczy nawilżyć i dobrze rozprowadzić na całej silikonowej końcówce lubrykant wodny (do gadżetów silikonowych należy używać tylko lubrykantów na bazie wody!) i wsunąć do odbytu. Oczywiście wygięcie skierowane musi być do przodu. Używałem go jak dotąd tylko podczas seksu oralnego i muszę przyznać, że tak silnych doznań jeszcze nie czułem.

masazer prostaty aneros helix syn 3Uciskanie prostaty podczas stymulacji penisa jest niesamowicie przyjemne i trudno porównać odczucia do czegokolwiek. Podczas ruchów mięśnie zaciskają się na masażerze, co tylko potęguje doznania. Podobnie ma się sprawa z samym orgazmem, który jest nadzwyczaj przyjemny i intensywny. Helix Syn świetnie sprawdzi się też podczas masturbacji, bowiem daje pełną swobodę użycia.

Nie mam pewności czy masażery prostaty są dla każdego mężczyzny. Myślę, że wielu na użycie takiego gadżetu zareagowałoby lękiem, bo gdzieś z tyłu głowy mogliby mieć poczucie, że to może zagrozić ich heteroseksualnej orientacji. Często wynika to z przekonań, lęków i stereotypów, a faceci, którym wydaje się, że coś godzi w ich męskość, ominą to szerokim łukiem. Szkoda tylko, że odmawiają sobie w ten sposób również profilaktyki w utrzymywaniu swojej prostaty w dobrej formie, oraz przyjemności seksualnej, która jest zdecydowanie intensywniejsza, niż podczas klasycznego stosunku. A skoro coś pomaga i sprawia przyjemność jednocześnie, to dlaczego nie spróbować?

TO WARTO ZOBACZYĆ

Zachęcam także do obejrzenia filmu z propozycjami prezentowymi na kanale Pink Candy, wśród których znalazł się masażer Aneros Helix Syn:

Część dalsza tekstu pod filmem.

Moim zdaniem każdy facet powinien przemyśleć tą kwestię, bo męskość wcale nie polega na tym, by zastanawiać się co się ma w tyłku, tylko na tym czy jesteśmy w stanie zadbać o siebie, bo jeśli sami o siebie nie będziemy umieli zadbać, nie będziemy też potrafili zadbać o innych.

O autorze:

Kuba

Jestem Kuba. Uwielbiam pisać i pisaniem inspirować ludzi. Od kilku lat prowadzę swojego bloga. W wolnych chwilach zajmuję się też testowaniem męskich gadżetów czym dzielę się z Wami na blogu sklepu Secret Delivery.

Proponowane artykuły

Miss V Handsome uroczy korek na początek analnej przygody | Recenzja

Miss V Handsome uroczy korek na początek analnej przygody | Recenzja

Autor:
04.12.2018 · Czas czytania: 2 min

Patrząc na moje gadżetowe wybory można by uznać, że wystarczy gdzieś na produkcie umieścić serduszko i jestem już kupiona. No cóż, nie będę jakoś wielce zaprzeczać, bo chyba jeszcze nie widziałam brzydkiego gadżetu z tym symbolem. Jednak przy wyborze gadżetów erotycznych kieruję się przede wszystkim bezpieczeństwem.

Czytaj więcej