Autor: Agnieszka

Recenzje gadżetów

Masturbator Tenga Puffy – kosmiczna technologia w sypialni

Autorka:
09.02.2024 · Czas czytania: 3 min

Od bardzo dawna chciałam uzupełnić swoją kolekcję zabawek o masturbator, zawsze jednak odkładaliśmy ten zakup na później. Dlatego bardzo się cieszę, że zagościł u nas Tenga Puffy i że mój partner zyskał coś „tylko dla siebie”. Miałam już kontakt z produktami tej marki, dlatego poprzeczka stanęła bardzo wysoko. Czy słodka i nowoczesna wersja Sugar White sprosta oczekiwaniom?

Czytaj więcej
Recenzje gadżetów

Kajdanki, rozpórka i knebel Sweet Anticipation od Fifty Shades of Grey. Czerwony pokój w mojej sypialni

Autorka:
08.11.2023 · Czas czytania: 6 min

Mogę śmiało powiedzieć, że „Pięćdziesiąt Twarzy Greya” to klasyk, który zainspirował tysiące czytelników i czytelniczek. Ja historię Any i Christiana znam raczej z ekranu telewizora, ale również na mnie wpłynęła: zaraz po seansie obcięłam sobie grzywkę tak, by wyglądać jak główna bohaterka - oczywiście w zaciszu własnej łazienki.

Czytaj więcej
Recenzje gadżetów

Sensuva Deeply Love You – czas na słodkie fellatio

Autorka:
11.05.2023 · Czas czytania: 4 min

Do niedawna myślałam, że do każdej sfery mojego życia intymnego mogę przypisać jakiś gadżet. Wibrator? Jest. Korek? Obecny. Lubrykanty? Są. Dopóki nie usłyszałam o Deeply Love You, nie zdawałam sobie sprawy, że zaniedbałam fellatio, które pozostało bez żadnych „akcesoriów”. A skoro w naszym języku funkcjonuje ono głównie jako “robienie loda”, to może faktycznie warto nadać mu jakiś ciekawy smak?

Czytaj więcej
Czarny korek analny Nexus G-Play + stoi na tle jasnej tkaniny oraz ozdobnego piaskowego kamienia i uszuszonej gałązki.
Recenzje gadżetów

Nexus G-Play +. Motyle w brzuchu i orgazmy

Autorka:
07.10.2022 · Czas czytania: 4 min

Można powiedzieć, że z tym masażerem przeżyłam jakby dwa “pierwsze razy”. Po pierwsze, Nexus G-Play + to moja pierwsza zabawka analna o kształcie dopasowanym do anatomii. Przeglądając w Internecie różne gadżety zawsze uciekałam od tego typu korków z jakiegoś niewyjaśnionego powodu, wydawały mi się po prostu dziwne i...

Czytaj więcej
Osoba ubrana w krótki top ma rozpięty rozporek spodni. Przy brzuchu trzyma różowy wibrator klasyczny Iroha Rin Plus.
Recenzje gadżetów

Wibrator Rin Plus od Iroha. Deser idealny?

Autorka:
08.06.2022 · Czas czytania: 3 min

Od samego początku mojej przygody z gadżetami erotycznymi ogromnie fascynował mnie ich design, dlatego produkty marki Iroha szybko pojawiły się na mojej liście zakupów. Uwielbiam klasykę z nutką nowoczesności, metaliczne akcenty i opływowe kształty… Domeną zabawek dla dorosłych jest raczej dotyk, ale ja konsumuję przede wszystkim oczami.

Czytaj więcej