Seria lubrykantów Tenga Hole Lotion do używania z masturbatorami | Recenzja

Autor:
31.08.2017 · Czas czytania: 2 min
lubrykanty tenga hole lotion 1 lubrykanty tenga hole lotion 1b
Większość lubrykantów dostępnych na rynku produktów erotycznych, stworzona została jako pomoc w nawilżeniu podczas stosunku. To ich główne przeznaczenie, lecz mało kto wie, że na rynku dostępne są też żele stworzone dla mężczyzn z myślą o naturalnym nawilżeniu podczas zabawy z gadżetami erotycznymi – masturbatorami. Czymś takim są właśnie lubrykanty Tenga z serii Hole Lotion.

Lubrykanty Tenga Hole Lotion przeznaczone są do zabawek erotycznych dla mężczyzn, takich jak masturbatory. To co wyróżnia je na tle innych podobnych żeli nawilżających, to ich konsystencja, która przyznać muszę, bardzo przypadła mi do gustu. Lubrykanty imitują bowiem naturalny śluz. Jest to zresztą główny ich atut, którym chwali się producent, jednak przyznać muszę, że nie ma w tym żadnej przesady, bo żele są dokładnie takie, jakie być mają.

Lubrykanty Tenga Hole Lotion imitują naturalny śluz. Jest to zresztą główny ich atut, którym chwali się producent, jednak przyznać muszę, że nie ma w tym żadnej przesady.

lubrykanty tenga hole lotion 5Produkty marki Tenga, z którymi dotąd miałem do czynienia były zawsze wyjątkowo estetyczne. Fajnie zaprojektowane, przełamujące stereotypową estetykę gadżetów erotycznych. Z tymi lubrykantami jest podobnie. Opakowania pięknie się prezentują. Żele sprzedawane są w praktycznych, plastikowych, przeźroczystych buteleczkach, dzięki czemu od razu widać, ile żelu w butelce jeszcze zostało. Opakowanie przypomina mi takie designerskie lampy wodne z pływającymi, kolorowymi glutami, bo tu również po wstrząśnięciu można podziwiać spektakl pływających w żelu bąbli powietrza, których oglądanie w przypadku Tengi Solid, czyli lubrykantu o najwyższej gęstości daje sporo frajdy.

ezgif.com optimize

Po zdjęciu zamknięcia, buteleczka ma praktyczny dozownik, który pomaga w aplikacji żelu, na przykład do wnętrza masturbatora. Lubrykanty Tenga Hole Lotion nie posiadają koloru, zapachu i nie są smakowe. Produkowane są w czterech rodzajach różniących się gęstością. Lubrykant Wild (czarny) posiada najbardziej płynną konsystencję, a przy tym najbardziej stymulującą. Zawarty w składzie mentol ma działanie chłodzące, ale jest ono na tyle delikatne, że odczuwa się je jedynie jako lekkie mrowienie. Żel Real (czerwony) jest nieco gęstszy, lecz przy tym najbardziej zbliżony do konsystencji naturalnego śluzu. Natomiast żele Mild (biały) oraz Solid (srebrny) są bardzo gęste, co sprawdzi się przy delikatniejszej stymulacji penisa.

lubrykanty tenga hole lotion 2 lubrykanty tenga hole lotion 2b

Testując lubrykanty Tenga Hole Lotion z masturbatorami wykonanymi z materiału SuperSkin™ i elastomeru byłem mile zaskoczony. Po pierwsze są bardzo wydajne, po drugie ich konsystencja daje naprawdę przyjemne odczucia. Żele nie kleją się, dają naturalny poślizg i ogólnie spełniają swoje zadanie wzorowo. Wybór gęstości żelu spośród czterech rodzajów daje sporo możliwości do eksperymentowania, choć osobiście najbardziej przypadła mi do gustu wersja Real w czerwonym opakowaniu. Jej gęstość jest chyba najbardziej optymalna.

Wydawać by się mogło, że na rynku lubrykantów mamy dosłownie wszystko, żele smakowe, żele nawilżające, silikonowe, wodne i wiele, wiele innych, jednak żele z serii Tenga Hole Lotion, to coś zupełnie nowego. Kierowane stricte dla mężczyzn do użytku z masturbatorami, wyróżniające się spośród innych produktów swoją konsystencją. Uważam, że są godne polecenia, a na pewno wypróbowania, jednak osobistą ocenę warto wyrobić sobie samemu. Mimo wszystko myślę, że nie będziecie żałować.

O autorze:

Kuba

Jestem Kuba. Uwielbiam pisać i pisaniem inspirować ludzi. Od kilku lat prowadzę swojego bloga. W wolnych chwilach zajmuję się też testowaniem męskich gadżetów czym dzielę się z Wami na blogu sklepu Secret Delivery.

Proponowane artykuły

Poradnik o seksie oralnym dla początkujących.

Poradnik o seksie oralnym dla początkujących.

Autor:
23.10.2017 · Czas czytania: 5 min

Seks oralny zwany także miłością francuską to jedna z najczęstszych praktyk seksualnych, stosowanych w każdej orientacji. Dla jednych jest to niezwykle efektywna forma gry wstępnej, a dla innych forma spełnienia sama w sobie, a nie element pośredni czy wprowadzający. Nic nie stoi też na przeszkodzie, aby miłość francuską wykorzystywać zarówno w jeden jak i drugi sposób.

Czytaj więcej