Miniwibrator Je Joue Rabbit Bullet – mały króliczek o wielkiej mocy!

Avatar photo
Autorka:
05.07.2018 · Czas czytania: 2 min
Dłoń trzyma nieduży, fioletowy masażer Je Joue Rabbit Bullet na tle biurka obsypanego białymi kwiatami.Dłoń trzyma nieduży, fioletowy masażer Je Joue Rabbit Bullet na tle biurka obsypanego białymi kwiatami.

Brytyjska marka Je Joue stawia na minimalizm i klasykę. Ich produktów, z pozoru prostych, nie sposób jednak pomylić z żadnymi innymi. Je Joue stworzyło własny, niepowtarzalny styl i stawia na sprawdzone modele.

Tak oto pojawiła się kolekcja miniwibratorów-pocisków: klasyczny model – Classic Bullet, z zakrzywioną końcówką, do masażu punktu G – G-spot Bullet i króliczek do masażu łechtaczki – Rabbit Bullet. I choć wybór jednego nie był prosty to postawiłam na Rabbit Bullet, który najbardziej mi się spodobał.

Pierwsze wrażenia

Wibrator zapakowany jest w solidne, kolorowe pudełko. Zachwycałam się już tymi pięknymi opakowaniami przy okazji pierścienia wibrującego Je Joue Mio (zobacz recenzję), jednak w różowej kolorystyce wyglądają one o wiele lepiej.

Na białym tle widać fioletowy, podłużny masażer łechtaczki z króliczymi uszkami na czubku i trzema przyciskami na dole.

W środku oprócz króliczka znajdują się jeszcze ładowarka USB i instrukcja obsługi. Sam gadżet jest niewielkich rozmiarów i ma 13 cm długości. W jego dolnej części znajdują się 3 przyciski. Środkowy służy do zmiany trybów wibracji, a “+” i “-” do zmiany ich intensywności. Obsługa jest intuicyjna i nie przysparza żadnych problemów.

Wibracje możemy wybierać spośród 7 trybów, a każdy z nich możemy jeszcze dodatkowo regulować pod kątem intensywności. Rabbit Bullet jest też w 100% wodoodporny więc wspólne kąpiele mu nie straszne.


Zaskakująca moc

Króliczek wykonany jest z bezpiecznego dla ciała silikonu medycznego, a dzięki temu jest łatwy w utrzymaniu czystości. Jednak to, co jest największą zaletą tego maleństwa to jego moc! Przy jego niepozornych rozmiarach wibracje są wyjątkowo mocne i głębokie. Najbardziej odczuwalne są one w środkowej części zabawki, same uszy, nieco je jednak tłumią i sprawiają, że wibracje są delikatniejsze. Daje to, w gruncie rzeczy, jeszcze więcej opcji do zabawy. Co ciekawe, przy tak znacznej mocy, pozostaje on naprawdę bardzo cichy.

To, co jest największą zaletą Rabbit Bullet to jego moc! Przy jego niepozornych rozmiarach wibracje są wyjątkowo mocne i głębokie. Co ciekawe, przy tak znacznej mocy, pozostaje on naprawdę bardzo cichy.

Gadżet uniwersalny

Fioletowy masażer Je Joue Rabbit Bullet leży na gazecie obsypanej kwiatami. Widać jego trzy przyciski: plus, falę i minus.

U nas świetnie sprawdził się jako element gry wstępnej do masażu stref erogennych, w tym jąder partnera, a także podczas stosunku jako dodatkowa stymulacja łechtaczki.

Rabbit Bullet to jeden z najbardziej podstawowych i uniwersalnych gadżetów. Zarówno osoby początkujące, jak i rozbudowujące swoją erotyczną kolekcję docenią jego funkcje. Niepozorny wygląd w połączeniu z dużą mocą wibracji sprawia, że ten maluch trafia do grona moich ulubionych gadżetów.


Recenzja pozostawia niedosyt? Szczegółowy opis miniwibratora Je Joue znajdziesz w naszym sklepie.

Avatar photo

O autorce:

Natalia Trybus

Nazywam się Natalia Trybus i jestem edukatorką seksualną. Dla sklepu Secret Delivery tworzę cykl poradników „Wiedza o gadżetach”, w którym piszę o tym na co zwracać uwagę przy zakupie zabawek erotycznych oraz radzę, jak dobrać odpowiednie dla siebie produkty. Na blogu sklepu dzielę się z Wami także moimi recenzjami gadżetów. Moją misją jest przekazywanie wiedzy i pozytywnego podejścia do seksualności. Możecie mnie również znać z mojego kanału na YouTube „Pink Candy” poświęconego edukacji seksualnej, który prowadzę od 2015 roku.