Fun Factory Miss Bi – wibrator idealny?

Avatar photo
Autorka:
06.11.2018 · Czas czytania: 3 min
Czarny wibrator króliczek Fun Factory Miss Bi leży na tacy razem z talerzykiem kawałków białej czekolady i kubkiem kawy.Czarny wibrator króliczek Fun Factory Miss Bi leży na tacy razem z talerzykiem kawałków białej czekolady i kubkiem kawy.

Nie wiem czy niemiecką markę Fun Factory trzeba komuś przedstawiać. Istnieje na rynku od 1996 roku kiedy to Dirk Bauer i Michael Pahl postanowili stworzyć gadżety erotyczne spełniające najwyższe standardy i zachęcić zarówno kobiety, jak i mężczyzn do odkrywania swojej seksualności.

Dziś to największy w Europie producent zabawek erotycznych jakości premium. Gadżety Fun Factory mają tak charakterystyczny wygląd, że nie sposób pomylić ich z żadnymi innymi. Dla mnie to chyba jedna z niewielu marek o których wiedziałam jeszcze zanim podjęłam pracę w sklepie erotycznym. I tak się składa, że wibrator Miss Bi był moim pierwszym zakupem od Fun Factory.

Trwały i praktyczny

Wybrałam wtedy wersję różowo-białą i pamiętam, że był to model, na który odkładałam całkiem długo, ale zdecydowanie się opłacało.

Na białym tle czarny wibrator króliczek Fun Factory Miss Bi z wyprofilowanym trzonem i uchwytem-obręczą srebrną w środku.

Nadal działa jak należy. Dziś trzymam w ręce dokładnie ten sam model, ale w czarnej wersji kolorystycznej. No i muszę przyznać, że w tej odsłonie prezentuje się niezwykle elegancko!

Miss Bi zapakowana jest w charakterystyczne dla marki pudełko, ale w tym przypadku również w czarnej odsłonie. W środku znajdziemy ładowarkę USB, instrukcje obsługi i informację o tym jak odblokować i zablokować przyciski w gadżecie. Jest to całkiem przydatna funkcja, zwłaszcza w czasie podróży.

Niewielki rozmiar, wiele kombinacji wibracji

Miss Bi jest niewielkich rozmiarów, zwłaszcza biorąc pod uwagę samą część użytkową, czyli 8 cm. Jednak, jak to mawia klasyk, nic bardziej mylnego!

Dłonie trzymają nieduży, czarny wibrator króliczek Fun Factory Miss Bi z szerokim trzonem i spłaszczoną mniejszą końcówką.

Ten wibrator został stworzony do jednoczesnego masażu łechtaczki i punktu G, który przecież znajduje się kilka centymetrów za wejściem do pochwy. Trzon, który ma prawie 4 cm średnicy idealnie wypełnia pochwę i stymuluje jej najbardziej wrażliwy obszar*.

Wibrator posiada dwa niezależne silniczki. Dzięki temu pole do zabawy staje się wyjątkowo duże, ponieważ każdą końcówkę możemy zaprogramować w jeden z 6 trybów wibracji lub wyłączyć zupełnie, co w rezultacie daje 49 różnych kombinacji!

Do sterowania używa się trzech przycisków: „O”, „o” i „Fun”. „O” steruje motorkiem w części pochwowej, „o” – motorkiem w części łechtaczkowej, zaś „Fun” włącza i wyłącza gadżet.

Bezpieczny i wodoodporny

Silikon medyczny z jakiego wykonano Miss Bi zapewnia bezpieczne użytkowanie, jest to bowiem materiał hipoalergiczny i łatwy w utrzymaniu czystości. Czas ładowania jest dość długi, zajęło mi to ponad 6 godzin, ale magnetyczna ładowarka Click’n’Charge sprawdza się bardzo dobrze. Charakterystyczna pętelka na końcu ułatwia trzymanie gadżetu zarówno przy samodzielnym użyciu jak i w parze. No i Miss Bi lubi się z wodą więc nic nie stoi na przeszkodzie wspólnym kąpielom.

Miss Bi to dla mnie najlepszy wibrator wśród króliczków i póki co nie zamieniłam go na żaden inny. Myślę, że u miłośniczek mocnych wibracji sprawdzi się świetnie.

Wygodny i skuteczny wibrator

Jeśli chodzi o to jak się sprawdza w użyciu to dla mnie jest bezkonkurencyjny.

Czarny wibrator króliczek Fun Factory Miss Bi leży na tacy razem z talerzykiem kawałków białej czekolady i kubkiem kawy.

Jest to pierwszy wibrator, dzięki któremu osiągnęłam orgazm poprzez stymulację punktu G więc jak tu go nie kochać? Wibracje są naprawdę potężne i głębokie, zwłaszcza w części wewnętrznej (pochwowej).

Wypustka łechtaczkowa z kolei jest bardzo elastyczna, dzięki czemu łatwo ułożyć wibrator podczas użycia tak, żeby był dopasowany do naszej anatomii i potrzeb. Miss Bi zapamiętuje też nasze ulubione wibracje, więc po uruchomieniu od razu mamy takie same tryby jak przed wyłączeniem.

O krok od ideału

Jeśli miałabym się do czegoś przyczepić to musiałabym wspomnieć, że wibrator jest dość głośny, choć w czasie używania ciało oczywiście nieco tłumi dźwięk. No i czarny model, choć piękny, łatwo „łapie” kurz i wszystkie paprochy.

Miss Bi to dla mnie najlepszy wibrator wśród króliczków i póki co nie zamieniłam go na żaden inny. Myślę, że u miłośniczek mocnych wibracji sprawdzi się świetnie. Polecam zarówno jako pierwszy i kolejny gadżet.

* Pochwa jest najbardziej unerwiona na pierwszych kilku centymetrach, im głębiej, tym mniej zakończeń nerwowych. Jednak dla osób, które preferują pełne i głębokie wypełnienie alternatywą może być większy model – Lady Bi.

Po lekturze masz ochotę na zakupy? Wibrator Miss Bi znajdziesz w naszym sklepie.

Avatar photo

O autorce:

Natalia Trybus

Nazywam się Natalia Trybus i jestem edukatorką seksualną. Dla sklepu Secret Delivery tworzę cykl poradników „Wiedza o gadżetach”, w którym piszę o tym na co zwracać uwagę przy zakupie zabawek erotycznych oraz radzę, jak dobrać odpowiednie dla siebie produkty. Na blogu sklepu dzielę się z Wami także moimi recenzjami gadżetów. Moją misją jest przekazywanie wiedzy i pozytywnego podejścia do seksualności. Możecie mnie również znać z mojego kanału na YouTube „Pink Candy” poświęconego edukacji seksualnej, który prowadzę od 2015 roku.