Dildo Miss V Darling i odkrywanie ciała na nowo

Avatar photo
Autorka:
08.03.2018 · Czas czytania: 2 min
Różowe dildo leży na tle białego futerka wraz z czerwonym opakowaniem, na którym widać logo Miss V i rysunek śladu ust.Różowe dildo leży na tle białego futerka wraz z czerwonym opakowaniem, na którym widać logo Miss V i rysunek śladu ust.

Miss V to kolejna marka na niemieckim rynku gadżetów erotycznych. W ich propozycjach znajdziemy kolorowe produkty, w bardzo przystępnych cenach, zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Śmiało więc można uznać, że marka celuje w osoby początkujące, które stawiają pierwsze kroki w zabawach gadżetami erotycznymi i chcą spróbować nowości.

Pierwsze wrażenia

Ja z całej gamy produktów wybrałam niepozorne, różowe dildo, które zauroczyło mnie swoim kształtem i maleńkim, ozdobnym serduszkiem. Darling, bo tak nazywa się dildo, zapakowane jest w tekturowe czerwono-różowe pudełko.

Różowe dildo Darling w kształcie laski z małym logo Miss V na zakręconej końcówce.

Niby nic szczególnego, ale na jednym z boków pudełka, producent umieścił rysunki i nazwy wszystkich pozostałych produktów marki, co dla mnie jest po prostu urocze. Wiem, że pewnie spora część osób nie zwróci na to szczególnej uwagi, ale ja bardzo lubię takie dodatkowe smaczki.

W środku, na plastikowej podkładce znajdziemy dildo i ulotkę dotyczącą pielęgnacji, sposobów czyszczenia i samego użytkowania. Darling zostało wykonane z silikonu medycznego, jest więc bezpieczne dla ciała, aksamitne w dotyku, hipoalergiczne i może być używane wyłącznie z lubrykantami na bazie wody.

Doskonały rozmiar i poręczny kształt

Kształt, czyli to co mnie urzekło na samym początku. Dildo nie jest dla mnie ani za duże, ani za małe, to taka przyjazna wielkość. Całkowita długość to nieco powyżej 17 cm, ale trzeba odliczyć fragment, który należy trzymać. Podczas używania czuje się przyjemne wypełnienie, ale nic nie uwiera i nie obciera. Choć oczywiście to co dla mnie jest plusem, dla kogoś innego może być minusem.

Zakręcony ogonek na końcu sprawia, że dildo podczas zabawy dobrze leży w dłoni i nie wyślizguje się, nawet pod wpływem lubrykantu. Pogrubiona i skierowana ku górze końcówka ma za zadanie pomóc nam odnaleźć punkt G. Darling dzięki bezpiecznemu zakończeniu można użyć także do zabaw analnych (np. stymulacja punktu P u mężczyzn) lub masażu łechtaczki. Myślę, że dobrze sprawdzi się u kobiet, które nie lubią masturbować się palcami bądź dłonią.

Kształt, czyli to co mnie urzekło na samym początku. Dildo Darling nie jest dla mnie ani za duże, ani za małe, to taka przyjazna wielkość.

Wygodne do zabaw solo i w towarzystwie

Różowe dildo Miss V Darling wraz z opakowaniem leżą na tle białego futerka.Przyznaję, że jestem raczej leniwą osobą i zdecydowanie lubię gadżety, które większość roboty odwalają za mnie. Sięgając jednak po dildo trzeba się nastawić na pracę własną i tutaj ujawnia się kolejny plus Darling. Jest lekkie! Uwierzcie mi, że po kilkunastu minutach zabawy ręka może odmówić posłuszeństwa, waga więc ma tu spore znaczenie. No, chyba że nie używacie ręki własnej, a partnera, wtedy to nie jest aż tak ważne.

Największą frajdę dildo sprawiało mi w połączeniu z masażerem łechtaczki. Gdy czułam, że orgazm jest już na horyzoncie, sięgałam po We-Vibe Tango (zobacz recenzję) lub serducho od Rianne S (zobacz recenzję). Dzięki temu czułam podwójną stymulację, a mięśnie pochwy zaciskały się na gadżecie, co potęgowało przyjemność.

Gadżet, który warto wypróbować

Mimo, że zdecydowanie bardziej wolę wibrujące gadżety, to lubię od czasu do czasu sięgnąć po coś manualnego. Poświęcam sobie wówczas więcej czasu i odkrywam swoje ciało na nowo. Nie wiem czy dildo Darling to produkt dla każdego, zwłaszcza jeśli ma to być pierwszy gadżet. Wiem natomiast, że inwestycja jest na tyle niewielka, że warto się samej przekonać.

AKTUALIZACJA

Dildo Miss V Darling jest już niedostępne w sprzedaży.

Avatar photo

O autorce:

Natalia Trybus

Nazywam się Natalia Trybus i jestem edukatorką seksualną. Dla sklepu Secret Delivery tworzę cykl poradników „Wiedza o gadżetach”, w którym piszę o tym na co zwracać uwagę przy zakupie zabawek erotycznych oraz radzę, jak dobrać odpowiednie dla siebie produkty. Na blogu sklepu dzielę się z Wami także moimi recenzjami gadżetów. Moją misją jest przekazywanie wiedzy i pozytywnego podejścia do seksualności. Możecie mnie również znać z mojego kanału na YouTube „Pink Candy” poświęconego edukacji seksualnej, który prowadzę od 2015 roku.