Secret Delivery

Tenga Egg masturbatory w kształcie jajek. Recenzja.

Pamiętam jeden z pierwszych dni swojego szkolenia do pracy w sex shopie. Pełna zapału chłonęłam wiedzę, przeglądałam produkty, aż w pewnym momencie zobaczyłam duże naczynie pełne kolorowych jajeczek. „A co to jajka niespodzianki?” – zapytałam. Tak właśnie poznałam japońską markę Tenga i jedne z ich najpopularniejszych produktów Tenga Egg. Te niewielkie i wyglądające niemal jak pisanki produkty to nic innego, jak masturbatory dla mężczyzn.

masturbatory Tenga Egg

Głównym odbiorcą bodźców był mój mąż. Co nie znaczy, że ja się przy tym dobrze nie bawiłam!

Do wyboru mamy kilkanaście modeli, a każdy z nich wyróżnia się unikalną powierzchnią wewnętrzną, która służy do stymulacji. Wzorki na etykietkach podpowiadają jakiego rodzaju wypustki znajdziemy w środku, a te wypustki dają dodatkową przyjemność podczas zabawy. Na potrzeby recenzji wybraliśmy trzy modele jajek: Tenga Egg Thunder, Stepper i Cool Wavy z efektem chłodzącym. Piszę wybraliśmy, gdyż nie da się uniknąć, że do testów potrzebny jest penis, którego sama nie posiadam. Tak się jednak składa, że ma go mój mąż i to on był głównym odbiorcą bodźców. Co nie znaczy, że ja się przy tym dobrze nie bawiłam!

Samo jajeczko wykonane jest z bezpiecznego dla ciała elastomeru i jest na tyle rozciągliwe, że dostosuje się do każdego rozmiaru penisa. Dodatkowo w środku znajduje się saszetka z żelem nawilżającym. Całość zamknięta jest w plastikowej obudowie z etykietką, tak jak to widać na zdjęciach.

masturbator Tenga Egg żel nawilżający

Zabawę rozpoczęliśmy od modelu Tenga Egg Thunder, który okazał się najlepszy z testowanej trójki. Wypustki w kształcie błyskawic rozmieszczone na całej długości wewnętrznej dawały zdecydowanie najmocniejsze doznania, zwłaszcza podczas stymulacji samej główki penisa.

Wypustki Tenga Egg Stepper są zdecydowane delikatniejsze od poprzedniego modelu.

W przypadku Tenga Egg Stepper jest nieco inaczej mamy tu więcej małych wypustek, które są zdecydowane delikatniejsze od poprzedniego modelu. Przy całkowitym naciągnięciu na penisa są niemal niewyczuwalne więc warto podczas zabawy skupić się na krótszych ruchach, aby wykorzystać pełnie możliwości jajeczka.

Chłodząca wersja Tenga Egg Cool Wavy niestety nie przypadła mężulowi do gustu. Towarzyszący zabawie chłodek sprawił, że nie mógł się skupić na pozostałych doznaniach, ale jest to oczywiście kwestia indywidualna. Tak naprawdę chłodzący jest tu jedynie żel więc w podobnym przypadku można po prostu zastąpić go innym.

masturbatory Tenga Egg

Jeśli do tej pory zastanawialiście się czy warto to powiem wam, że tak, warto. To nie jest produkt, który sam wszystko zrobi za was, jak również nie zapewni niepowtarzalnych przeżyć. To prosty gadżet, który kosztuje zaledwie dwadzieścia kilka złotych i daje możliwość urozmaicenia samotnej masturbacji lub zabawy podczas gry wstępnej. Produkt, który zapewni dodatkową stymulację przy użyciu własnej (lub cudzej) dłoni. Do tego właśnie został stworzony i w tym się sprawdza.

Autorka: Natalia Trybus
Nazywam się Natalia Trybus i jestem edukatorką seksualną. Dla sklepu Secret Delivery tworzę cykl poradników „Wiedza o gadżetach”, w którym piszę o tym na co zwracać uwagę przy zakupie zabawek erotycznych oraz radzę, jak dobrać odpowiednie dla siebie produkty. Na blogu sklepu dzielę się z Wami także moimi recenzjami gadżetów. Moją misją jest przekazywanie wiedzy i pozytywnego podejścia do seksualności. Możecie mnie również znać z mojego kanału na YouTube „Pink Candy” poświęconego edukacji seksualnej, który prowadzę od 2015 roku.

Zobacz w sklepie

Może Cię zainteresować

Secret Delivery to sklep internetowy oferujący wysokiej jakości gadżety, zabawki, akcesoria i kosmetyki erotyczne dla kobiet, mężczyzn oraz par. Oferujemy ponad 70 marek wyłącznie renomowanych, wyselekcjonowanych producentów. Ponad 95% oferowanych produktów posiadamy w naszym magazynie w Gdańsku i wysyłamy je w ciągu 24 godzin (dni robocze), najczęściej tego samego dnia. Nasze paczki są w 100% dyskretne. Wszystkie zamówione w naszym sklepie produkty pakujemy w sztywny, trójwarstwowy, szary kartonik. Nie używamy kopert, które mogłyby zdradzić zawartość przesyłki. Na paczce nie widnieje logo, ani żadne dane sklepu, a nazwa firmy nadawczej jest inna niż nazwa sklepu, niezwiązana z branżą erotyczną. Oferujemy formy dostawy umożliwiające dyskretny odbiór przesyłki poza domem - odbiór w Paczkomacie, na poczcie lub na stacji paliw Orlen. Zebraliśmy już kilka tysięcy opinii zadowolonych klientów. W naszym sklepie znajdziesz liczne poradniki i recenzje ułatwiające wybór odpowiedniego produktu. Dostarczamy świetne jakościowo i piękne produkty, ale także rzetelną wiedzę o tym jak z nich korzystać. Inspirujemy oraz promujemy pozytywne podejście do seksualności wśród kobiet, mężczyzn i par.
Do góry