Secret Delivery

Sole do kąpieli Shunga Moonlight Bath – relaks wieczorową porą. Recenzja.

Moim upodobaniem jest naprawdę, naprawdę gorąca kąpiel.

Spokojny, relaksujący piątkowy wieczór. Po ciężkim tygodniu w pracy, przez kiepską pogodę, przez kłótnię, rozczarowanie, nieudany plan… Albo po prostu w ramach wolnego dnia. Każdy z tych powodów jest równie dobry, by dać sobie chwilę relaksu w domowym zaciszu. A cóż może być lepszego, niż gorąca kąpiel? Ja uwielbiam kąpiele i za błogosławieństwo uznaję dużą wannę w naszej łazience w wynajmowanym mieszkaniu. Możemy się w niej zmieścić razem z chłopakiem na siedząco, a osobno każde z nas może na spokojnie rozprostować w niej nogi.

Moim upodobaniem jest naprawdę, naprawdę gorąca kąpiel. Wychodzę po niej z kompletnie wyschniętą skórą, ale to uwielbiam. A dodajmy do tego jeszcze coś. Białą pianę, którą swobodnie można się dla relaksu pobawić, orzeźwiający lub uspokajający zapach, a może nawet… kolor wody. Sole do kąpieli Shunga Moonlight Bath właśnie takie dodatkowe atrakcje w ten spokojny wieczór nam zapewnią.

Sole do kąpieli Shunga Moonlight Bath

Dane było mi wypróbować dwa ich rodzaje: o zapachu kwiatu lotosu oraz owoców egzotycznych. Sole zapakowane są w woreczek z wielokrotnym otwarciem oraz papierowe opakowanie z charakterystycznym dla firmy Shunga rysunkiem pary kochanków. Testowane przeze mnie próbki soli wystarczają na jedną dużą kąpiel lub dwie mniejsze. Ja zdecydowałam się tej porcji produktu nie rozdzielać, by lepiej sprawdzić, jakie daje odczucia i ich nie zmniejszyć.

Sól fioletowa o zapachu owoców egzotycznych

Na pierwszy ogień, albo raczej, na pierwszą wodę, poszły owoce egzotyczne. Zakładałam, że ten zapach spodoba mi się mniej, bo zwykle unikam tego typu zapachów i smaków.

Sole do kąpieli Shunga Moonlight Bath fioletowa

Sól to drobne granulki, które rozpuszczały się w miarę jak wanna napełniała się wodą, nadając jej (dość intensywny jak na tego typu dodatek do wody) fioletowy odcień. Razem z kolorem na powierzchni pojawiła się też piana. Zapach był wyczuwalny, ale nie przytłaczający, a piana zwarta i długo utrzymująca się. Nie rozpadała się pod wpływem ruchów w wodzie, jak to bywa z tego typu produktami.

Sole do kąpieli Shunga Moonlight Bath fioletowa

Sól zielona o zapachu kwiatu lotosu

Druga kąpiel – z dodatkiem soli o zapachu kwiatu lotosu – to z kolei relaks w wodzie o kolorze zielonym. Deklarowany zapach był dużo mniej wyczuwalny niż owoce w poprzedniej wersji. Podejrzewam, że przy podzieleniu porcji na dwie kąpiele, kolor wody może być dużo mniej intensywny i wpadać w odcień żółty, a ten kolor nie wszyscy lubią.

Sole do kąpieli Shunga Moonlight Bath zielona

Zapach owocowy również o wiele dłużej utrzymywał się na skórze i włosach po zakończonym relaksie. Lotosu praktycznie nie czułam na skórze po wyjściu z wanny. Ważne: żadna wersja nie pozostawiła na wannie jakichś kolorowych zacieków, czego się przez chwilę obwiałam. Wszystko ładnie się spłukało.

Sole do kąpieli Shunga Moonlight Bath zielona

Choć zapowiadało się inaczej, to ostatecznie fioletową kąpiel i zapach owoców egzotycznych uważam za ciekawsze doznanie, które bardziej zaangażowało moje zmysły. Gdybym miała zdecydować się na kolejny raz, to byłaby to właśnie wersja fioletowa.

Podsumowanie:
Sole do kąpieli Shunga Moonlight Bath to oryginalny dodatek do kąpieli. Delikatnie pobudzają zmysły – wzrok dzięki nadaniu wodzie koloru, dotyk dzięki zwartej i sprężystej pianie oraz węch poprzez zapach. Nadadzą się świetnie jako upominek.

Główne zalety:
– nadaje wodzie intensywną barwę,
– zapach jest wyczuwalny, ale nie dominuje.

Główne wady:
– podzielenie produktu na mniejsze porcje, by starczyło go na więcej kąpieli, może znacząco pogorszyć jakość, szczególnie że zapach nie jest bardzo intensywny.

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę?
Moja cudowna druga połówka w trakcie pierwszej kąpieli, którą odbyliśmy razem, poświęciła się z własnej woli, by sprawdzić, jak rozpuszczone granulki działają na oczy i jakie są w smaku. Choć przy przypadkowym połknięciu nie ma problemu, to w kontakcie z oczami produkt mocno piecze i podrażnia. Nie powinien być więc wykorzystywany dodatkowo przy kąpieli dzieci.

Autorka recenzji: Georgia
Chętnie propaguję pozytywne podejście do seksualności. Wynika ono po części także z wygranej walki z pochwicą, ponieważ w jej trakcie odczułam, że seks-tabu to nadal aktualny problem w społeczeństwie. Prywatnie jestem entuzjastką muzyki, gitary basowej, a z wykształcenia germanistką.

Zobacz w sklepie

Może Cię zainteresować

Secret Delivery to sklep internetowy oferujący wysokiej jakości gadżety, zabawki, akcesoria i kosmetyki erotyczne dla kobiet, mężczyzn oraz par. Oferujemy ponad 70 marek wyłącznie renomowanych, wyselekcjonowanych producentów. Ponad 95% oferowanych produktów posiadamy w naszym magazynie w Gdańsku i wysyłamy je w ciągu 24 godzin (dni robocze), najczęściej tego samego dnia. Nasze paczki są w 100% dyskretne. Wszystkie zamówione w naszym sklepie produkty pakujemy w sztywny, trójwarstwowy, szary kartonik. Nie używamy kopert, które mogłyby zdradzić zawartość przesyłki. Na paczce nie widnieje logo, ani żadne dane sklepu, a nazwa firmy nadawczej jest inna niż nazwa sklepu, niezwiązana z branżą erotyczną. Oferujemy formy dostawy umożliwiające dyskretny odbiór przesyłki poza domem - odbiór w Paczkomacie, na poczcie lub na stacji paliw Orlen. Zebraliśmy już kilka tysięcy opinii zadowolonych klientów. W naszym sklepie znajdziesz liczne poradniki i recenzje ułatwiające wybór odpowiedniego produktu. Dostarczamy świetne jakościowo i piękne produkty, ale także rzetelną wiedzę o tym jak z nich korzystać. Inspirujemy oraz promujemy pozytywne podejście do seksualności wśród kobiet, mężczyzn i par.
Do góry