Secret Delivery

Prosto z planu filmowego – Masturbator Dorcel Double OO. Recenzja.

Masturbator Dorcel Double OO, jest jednym z masturbatorów sygnowanych marką Marca Dorcela, francuskiego producenta filmów dla dorosłych, którego można kojarzyć z subtelnego i artystycznego podejścia do tematu w swoich produkcjach. Bardzo estetycznie i subtelnie wykonana jest również zabawka dla panów, którą miałem okazję przetestować, czyli model Double OO z dwoma otworami.

Masturbator w odróżnieniu od klasycznych modeli na przykład Fleshlighta lub Tengi w całości wykonany jest z miękkiego elastomeru. Nie ma tu żadnych tub czy osłon rękawa z tworzywa sztucznego. Przyznam szczerze, że zmienia to nieco podejście do użycia i doznania podczas zabawy, ale o tym za chwilę.

masturbator Dorcel Double OO opakowanie

Gadżet dostajemy w tekturowym pudełku, umieszczonym dodatkowo w plastikowym opakowaniu chroniącym. W zestawie znajduje się też instrukcja obsługi w kilku językach i to niestety wszystko. Zabrakło mi saszetki z żelem nawilżającym, do czego przyzwyczaili mnie już inni producenci. Wynika to z tego, że marka Dorcel żadnego lubrykantu w ofercie nie ma, stąd brak. Ale takie rzeczy nie powinny zrażać, bo do zabaw należy się mimo wszystko wcześniej zaopatrzyć w jakiś dobry lubrykant na bazie wody, bo tylko taki jest w 100% bezpieczny dla gadżetu.

masturbator Dorcel Double OO

Jak na elastomer przystało jest trwały, wytrzymały i rozciągliwy.

Materiał jak wspomniałem jest miękki i bardzo przyjemny w dotyku. Świetnie leży w dłoni. Poza tym jak na elastomer przystało jest trwały, wytrzymały i jednocześnie bardzo rozciągliwy, więc dopasuje się spokojnie do każdego rozmiaru penisa. Budowa wewnętrzna najeżona jest wypustkami, dobrze zaprojektowanymi do odpowiednio intensywnej stymulacji. Jednak najbardziej charakterystyczną rzeczą w tym modelu są dwa otwory, po obu stronach rękawa, które mają zapewniać nieco odmienny sposób stymulacji. I tu również jest dobrze, choć na wielką odmienność odczuć nie ma co liczyć. Przed użyciem można taki rękaw zanurzyć w ciepłej wodzie, dla podkręcenia doznań.

masturbator Dorcel Double OO

W tego typu masturbatorze, brakuje możliwości regulacji podciśnienia dającego uczucie zasysania gadżetu na penisie. Mnie osobiście jednak wcale to nie przeszkadzało, bo inna budowa to inna zasada działania i moim zdaniem dobrze, że pod tym względem mamy na rynku różnorodność. Samo użycie to łatwizna. Świetnie leży w dłoni, jest miękki, a intensywność doznań zależy tylko od nas. Rękawy tego typu, czyli takie bez plastikowej osłony, dają o wiele więcej możliwości na potęgowanie doznań. Wszystko zależy od tego jak taki rękaw chwycimy.

masturbator Dorcel Double OO

Wrażenia ogólne są bardzo pozytywne.

Czyszczenie również jest niezwykle proste. Wystarczy przepłukać pod bieżącą wodą z dodatkiem środka czyszczącego. Producent w instrukcji sugeruje użycie mydła antybakteryjnego. Rękaw można bez problemu wywinąć rękaw na lewą stronę i dokładnie wymyć. Materiał również szybko schnie.

Wrażenia ogólne są bardzo pozytywne. Nie jest to co prawda specyfika Fleshlightów czy gadżetów od Tenga, ale mimo wszystko Dorcel Double OO to całkiem fajny gadżet, który urozmaici niejedną, wspólną zabawę w łóżku, bo moim zdaniem gadżet od Dorcel idealnie się do takiej zabawy w parze nadaje. Ale oczywiście nie tylko, bo wszystko zależy od waszej inwencji!

Autor recenzji: Kuba
Jestem Kuba. Uwielbiam pisać i pisaniem inspirować ludzi. Od kilku lat prowadzę swojego bloga. W wolnych chwilach zajmuję się też testowaniem męskich gadżetów czym gościnnie dzielę się z Wami na blogu sklepu Secret Delivery.

Zobacz w sklepie

Może Cię zainteresować

Secret Delivery to sklep internetowy oferujący wysokiej jakości gadżety, zabawki, akcesoria i kosmetyki erotyczne dla kobiet, mężczyzn oraz par. Oferujemy ponad 70 marek wyłącznie renomowanych, wyselekcjonowanych producentów. Ponad 95% oferowanych produktów posiadamy w naszym magazynie w Gdańsku i wysyłamy je w ciągu 24 godzin (dni robocze), najczęściej tego samego dnia. Nasze paczki są w 100% dyskretne. Wszystkie zamówione w naszym sklepie produkty pakujemy w sztywny, trójwarstwowy, szary kartonik. Nie używamy kopert, które mogłyby zdradzić zawartość przesyłki. Na paczce nie widnieje logo, ani żadne dane sklepu, a nazwa firmy nadawczej jest inna niż nazwa sklepu, niezwiązana z branżą erotyczną. Oferujemy formy dostawy umożliwiające dyskretny odbiór przesyłki poza domem - odbiór w Paczkomacie, na poczcie lub na stacji paliw Orlen. Zebraliśmy już kilka tysięcy opinii zadowolonych klientów. W naszym sklepie znajdziesz liczne poradniki i recenzje ułatwiające wybór odpowiedniego produktu. Dostarczamy świetne jakościowo i piękne produkty, ale także rzetelną wiedzę o tym jak z nich korzystać. Inspirujemy oraz promujemy pozytywne podejście do seksualności wśród kobiet, mężczyzn i par.
Do góry